topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Odchudzajmy się z głową

Po raz kolejny idzie wiosna, a my nie możemy się wcisnąć w spódnicę z zeszłego sezonu. Ze zgrozą spoglądamy w lustro. Daje się zauważyć, że zbytni sobie dogadzaliśmy zimą i teraz musimy coś zrobić z tą oponką, którą zmagazynowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy. Do głowy od razu przychodzą nam wszelkie diety- cud, które w krótkim czasie naprawią naszą figurę.

W końcu zależy nam na czasie - lato już za pasem i będziemy chcieli pokazać się ludziom na plaży.
Ale tego typu szybkie odchudzanie nie daje żadnych długotrwałych efektów. W dodatku, może zaowocować ponownym przybraniem na wadze. Aby stracić zbędne kilogramy i zachować piękną figurę na długo potrzebujemy na to więcej niż parę dni głodówki.

Złotym środkiem jest zbalansowana dieta, bogata we wszelkie składniki odżywcze oraz codzienne ćwiczenia. Tylko w przypadku, gdy te dwa punkty będą się razem przeplatać, osiągniemy założony cel. Nie chodzi o to, by przez jakiś czas właściwie się odżywiać, a gdy już zrzucimy wagę, wrócić do złych zwyczajów. Należy zmienić nasz tryb życia zupełnie, jedynie wtedy odniesie to rezultat - dietografia.pl.Dietetyk Kraków - Justyna Pampuch
Napisał: Will Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Po pierwsze, nie możemy chodzić głodni. Jeżeli doprowadzimy do tego typu sytuacji, zapragniemy błyskawicznie wypełnić żołądek i zaczniemy wciskać w siebie, co nam wpadnie w rękę. Powinniśmy się też nauczyć robić domowe potrawy. Na blogach możemy wyszukać mnóstwo ciekawych pomysłów na obiad. Dołóżmy wszelkich starać, by nasze dania były kolorowe i niebanalne. Zupa kokosowa, czy też zupa soczewicowo-kokosowa przepis to dania nie tylko pożywne, ale i egzotyczne, których zrobienie dostarczy nam wiele frajdy. Również swojej rodzinie powinniśmy samodzielnie przygotowywać potrawy. Obiadki dla niemowląt powinniśmy przyrządzać tylko ze świeżych i przebadanych produktów - .


Kiedy zmienimy swój styl odżywiania, okaże się, że doskonale wpływa to na cały nasz organizm. Możemy dostrzec zależność diety na zdrowie włosów. Jeżeli zaczniemy się odpowiednio odżywiać, nasze włosy nabiorą połysku i będą mocniejsze. Najskuteczniejszą odżywką dla nich będą świeże owoce i warzywa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-16 09:36:41
Tagi: odchudzanie, warzywa, nawyki, zbędne kilogramy, oponka, efekt jo- jo