topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Odkryj ile pomysłów na zabawy z dziećmi

Dzieciństwo to w większość czas fantazji i magii. Tak to już jest, że w tym wieku dziecko powinno rozwijać się dokładnie w tego typu obszarach. Oczywiście, że istotne jest wychowanie, obowiązkowość, dobre maniery, jednakowoż, czas zabawy, gry, bardzo rozwijają wyobraźnię i pomagają naszemu dziecku na odpowiedni rozwój emocjonalny.

Lego Super Heroes
Napisał: Redazione Fuorigio.co
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pamiętajmy jednakowoż, że liczą się mądre zabawy i inteligentny sposób spędzania czasu. Nie pozwólmy, aby nasze dziecko grało cały czas w jakieś gry „strzelanki”, aby ciągle ślęczało przy komputerze i szukało czegoś w internecie. Znajomość nowoczesnych narzędzi jest niezwykle ważna, to prawda, jednakże przesada to zły doradca. Co więc jest najlepsze dla dziecka?

Zdecydowanie zabawy, jakie w naturalny sposób rozwijają wyobraźnię, a więc te spędzone na zewnątrz, na dworze. Nic nie pomaga w rozwoju dziecka, jak poznawanie rzeczywistości takiej, jaka jest. Dobrze więc oderwać go od telewizora czy komputera i zabrać na przykład do parku. Opisywać przyrodę, pokazywać i objaśniać dlaczego tak jest, a nie inaczej, co ważne, mówić do niego, jak do dorosłego i traktować na równi, nie wyśmiewać z naiwności tylko zachwycać się jego wątpliwościami. Wiele z nich nas samych powinno zaskoczyć i będziemy zauroczeni tym nowym spojrzeniem na świat. tego typu rozrywka nie dość, że pożyteczna poznawczo to także wpływa na kondycje, ruch z naszym dzieckiem to sama przyjemność.

Jeśli jednakowoż pogoda na dworze jest beznadziejna, że nawet pies nie chce wyjść na zewnątrz, należy znaleźć coś interesującego do roboty w domu. Niezawodne już od lat, rozwijające wyobraźnie i uczące logicznego myślenia, są klocki lego. Zwłaszcza interesujący jest zestaw Lego super heroes. W Lego super heroes znajdziesz wszystko, co w najwyższym stopniu magicznego w świecie Twoich najbardziej lubianych bohaterów. W tej fantastycznej grze odnajdziesz wspaniały wykreowany świat i niezwykłą zabawę.

Klocki lego
Napisał: Phil Oakley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Historia w grze zachęca, ażeby spróbować.

Są tam najbardziej źli złoczyńcy, których możesz znać z uniwersum Marvela, czyli Dr. Doom, Green Goblin czy Venom. Wszyscy oni łączą swoje siły, ażeby zrobić bałagan na świecie. W Lego Marvel Super Heroes możesz sterować aż 150 postaciami. Wśród nich odnajdziesz Twoich ulubionych bohaterów, między innymi, Iron-Man, Spider-Man czy Hulk. Możesz także spotkać bohaterów, którzy jeszcze nie zawitali na srebrnym ekranie, wśród nich Spider-Woman czy Union Jack.
Powinniśmy potwierdzić, że to wspaniała rozrywka, świetne połączenie znanego produktu i cenionej marki lego. Perfekcyjne odwzorowanie świata Marvela, sporo interesujących dodatków, różnorodność bohaterów i poziomów to gwarancja najlepszej zabawy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-17 09:14:30
Tagi: klocki, dzieci, gry, zabawy