topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Czemu lubimy, jak noworodki mają ubrane okrycia głowy?

Rządowy program 500plus a kwestia niemowląt


Napływ pieniędzy, jaki mają dzięki ofiarności aktualnego rządu, rodzice ma swoje przynajmniej dwojakie znaczenie.


Po pierwsze młodzi rodzice muszą się obecnie nieco napracować, by jak najlepiej wydatkować dodatkowe pieniążki.


komfort
Napisał: Igor Menezes - Photographer
Na podstawie: http://www.flickr.com


Zabawa na świeżym powietrzu
Napisał: vladbusuioc
Na podstawie: http://www.flickr.com
Po drugie - podaż na rynku specjalnych produktów, którymi powinni być zainteresowani jest duży. Dziś przyjrzyjmy się nie którymi częściami garderoby, naszych najmniejszych rodaków. Czyżby, czasy gdy odzież niemowlęca była użyczana pomiędzy młodymi mamami, były już przeszłością? Nie wiemy tego na pewno.


Wiemy za to, że oferta na rynku niemowlęcej odzieży jest obecnie znacznie większa. Skupmy się na jednej części dziecięcej garderoby, kwestia którą problemie pod tytułem czapka dla noworodka. To chyba część garderoby, która wywołuje najwięcej dyskusji. Dlaczego? Są tacy, którzy twierdzą, że niemowlak po prostu pięknie prezentuje się w czapeczce. Inni zaś, że dla noworodka główka jest najważniejsza. Tędy mianowicie uchodzi najwięcej ciepła. Głowa niemowlaka narażona jest przez to na kontakt z ne kiedy nie przyjaznym otoczeniem. Wielu pediatrów jest zdania wręcz kategorycznie, że powinno przez cały czas nosić czapkę. Owszem powinny one być różnorodne, dzielić się nie jedynie na czapki dla chłopców ( czapki dla chłopczyków) i dziewczynek, lecz także pod innymi względami.


Czapeczki takie z całą pewnością powinny być wyprodukowane z najdelikatniejszej dzianiny.


Być miękkie, tak aby delikatna główka noworodka była jak najbardziej bezpieczna.


Mnogość i gatunkowość ofert na naszym rynku jest ogromna. Inwencja i zasób kieszeni rodziców jest w tej sytuacji jedynym ograniczeniem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-16 12:07:30
Tagi: wygląd, prezent, jakość, mamy