topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Nowoczesny dron Inspire 1 i jego wartości

Na nowoczesnym rynku pojawia się coraz więcej dronów, które stosowane są na szeroką skalę. Drony zezwalają na wykonywanie zdjęć oraz filmowanie z powietrza, co daje faktycznie niesamowite oraz niepowtarzalne rezultaty.

dron, technologia
Napisał: Peter Linehan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bezspornie jednym z lepszych dronów jest nowomodny dron Inspire 1, który ma niezmiernie poszerzone zaplecze techniczne. Dron Inspire 1 ma takie funkcje, jak automatyczne lądowanie oraz startowanie, GPS bądź stabilizacja lotu. Dodatkową nowością jest również wbudowana kamera, która jest w stanie zarejestrować obrazy w rozdzielczości 4K. Dron DJI Inspire 1 potrafi obrócić kamerę o 360 stopni, dzięki automatycznemu podwoziu, które chowa się bezwiednie po starcie. Jego parametry są naprawdę niezwykle dobre, więc decydując się na ten nowoczesny dron, musimy liczyć się z niemałą ceną- sprawdź ceny: /.

Niezwykle dobre drony wysokiej jakości proponuje także firma 3d Robotics. Firma oferuje profesjonalne drony poświęcone do filmowania z powietrza, z jakich ochoczo korzystają eksperci. W ofercie 3d Robotics znajduje się między innymi dron 3DR SOLO- oferta dostępna tutaj: dronlandia.pl/drony-3dr, jaki posiada świetne parametry. Może on pracować do 25 minut, a system zarządzania energią stale dozoruje zużycie baterii. Dzięki temu wiemy, gdy bateria jest już na wyczerpaniu oraz kiedy wypada pewnie podejść do lądowania.widok z kamery drona
Napisał: Diriye Amey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zarówno drony firmy DJI, jak także 3d Robotics spełnią oczekiwania osób, jakie szukają profesjonalnych dronów do filmowania z powietrza, niekoniecznie tańszych. Cena za drony tych marek do małych nie przylega, niemniej na pewno ich niezwykła funkcjonalność, odporność oraz idealna jakość są warte takiej ceny. Drony te możemy w dzisiejszych czasach pozyskać w wielu sklepach online, oczywiście należałoby kupować drony z wiarygodnych źródeł. Wtedy będziemy mieć pełne przekonanie, iż jest to oryginalny sprzęt od najlepszych fabrykantów. Przed zakupem powinno także poznać się z całkowitymi parametrami pojedynczych modeli i wybrać taki, który będzie pasować nam najbardziej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-11 01:16:21
Tagi: filmowanie, zdjęcia, sprzęt