topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Jak najlepiej przywitać kolejnego członka familii? Czytaj na ten temat więcej

Wielu z nas planując założenie rodziny, zastanawia się jakie będzie mieć dzieci. trzy córki, jedynaczka, dwóch chłopców, czy mieszana para - często los dokonuje za nas wyborów. Lecz gdy już oczekujemy potomka, na początkowym etapie ciąży możemy uzyskać dane o jego płci. Należy z niej skorzystać, otóż dekoracje pokoju dziecięcego, których dokonuje się już w czasie ciąży, są o wiele prostsze, jeżeli orientujemy się dla kogo są dedykowane. Bowiem inaczej urządzimy pokój dla synka a inaczej dla córki.


W dzisiejszych czasach mamy tysiące magazynów, zarówno stacjonarnych jak i on line, w których mamy szansę zakupić prezent dla niemowlaka. Nie są one wyłącznie dedykowane przyszłym ojcom i matkom, najwięcej zakupów dokonują tam rodzina i przyjaciele, wspierający przyszłych rodziców, oraz dzielący z nimi szczęście. Dekoracje pokoju dziecięcego dobrze zacząć od wyboru mebelków, pod które będziemy wybierać barwy farm czy tapet (czytaj o dekoracjach pokoju dziecięcego). Dobrze jest ustalić motyw przewodni, np: dla córki wybrać wielokolorową tapetę, lub różowe ściany, dla syna malunki androidów lub wyścigi samochodowe. Oczywiście, możemy być mniej konwencjonalnym rodzicem i prezent dla niemowlaka nabyć niekoniecznie zgodnie z płcią. Decyzja należy do ciebie.
niemowlę
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu


Jeśli jesteśmy obywatelami skromnej mieściny, w której nie ma w okolicy dobrze zaopatrzonego magazynu a najbliższy usytuowany jest setki kilometrów od twego domu, warto odwiedzić sklep w sieci. Odszukamy tam setki artykułów, które usprawnią wszelkie dekoracje pokoju dziecięcego. Każdy z produktów będzie poprawnie skatalogowany, z wszystkimi niezbędnymi wymiarami i wagą ułatwiającymi wizualizację produktu "na żywo". Liczne zdjęcia będą dodatkowo pomocne. Częstokroć w magazynach tego rodzaju, przy wydaniu określonej kwoty na prezent dla dziecka, możemy liczyć na darmową przywózkę, lub kupon promocyjny na przyszłe zakupy. Dlatego nie warto obawiać się tego typu stron, szczególnie że jeżeli nie będziemy usatysfakcjonowani z jakiegoś powodu zakupionym produktem, zawsze mamy opcję zwrócić go w terminie do dwóch tygodni - gwarantuje nam to polskie prawo.


Oczekiwanie na potomstwo to bardzo tkliwy ale też stresogenny okres w naszym życiu. Dlatego dobrze zrobić wszystko, aby zminimalizować kłopoty związane z nową sytuacją. Im szybciej zaczniemy dekoracje pokoju dziecięcego, tym więcej będziemy mieli czasu na ewentualne poprawki. A przecież każdy chce godnie przyjąć nowego członka rodziny w domu, prawda?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-09 19:14:20
Tagi: meble, dziecko, potomstwo