topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Podarunek dla dziecka – jaki warto kupić? Zgodny z życzeniem czy rozwijający? Oto parę praktycznych propozycji

Urodziny, dzień dziecka, gwiazdka – okazji do kupowania prezentów swoim pociechom jest naprawdę niemało. Niejednokrotnie lubimy obdarowywać nimi również szkraby innych członków rodziny – czyli siostrzeńców, bratanków, wnuczki, wnuków. Co jednak warto kupić? Czy zawsze powinniśmy kierować się życzeniami najmłodszych? Czy to, co ich uszczęśliwi, rzeczywiście jest dla nich najodpowiedniejsze, idealne? Niekoniecznie. Dobrze, żeby podarunki prócz gwarantowania uśmiechu również czegoś uczyły, wpływały na rozwój.


gra planszowa
Napisał: yoppy
Na podstawie: http://www.flickr.com
A przykładem niniejszych podarunków są wszelakiego rodzaju gry planszowe. Wiele dzieciaków, od maluszków, aż po nastolatki za nimi przepada. Potrafią godzinami głowić się nad planszą, konkurować, spierać. Aby uprościć nam decyzję, producenci na pudełkach umieszczają zwykle oznaczenie, dla której grupy wiekowej jest przeznaczona ta konkretna gra. Dzięki temu nie musimy sami się nad tym zastanawiać. Jednak gry planszowe (dowiedz się więcej) to tylko jedna z licznych opcji. W cenie jest także wszelkiego rodzaju sprzęt sportowy. On również pozwala dzieciom rozwijać się – lecz w całkowicie inny sposób. Sprawia, że są zdrowsze, silne, pełne energii, mają lepszą formę. Niniejsza aktywność zaprocentuje w przyszłości, spowoduje, że nasze dziecko dużo później będzie musiało borykać się z objawami starzenia, rozmaitymi przypadłościami. Dobrze w to inwestować, prawda? Rower, wrotki, łyżwy, narty – pomysł jest niejeden. Wybór musi zależeć od upodobań oraz gustu naszego maluszka. Każde dziecko w końcu jest odrobinę inne oraz za czym innym przepada. Istotne, aby w ogóle ciekawiło się jakimkolwiek sportem.


sprawdź wszystkie dostępne produkty
Napisał: Maja Dumat
Na podstawie: http://www.flickr.com
Co ponadto można kupić? Dziewczynki od najwcześniejszych lat przepadają za rozmaitymi ozdobami. Gumki do włosów, zawieszki, spinki – na widok tych akcesoriów młodej damie na pewno zabłysną oczy. Dobrze w związku z powyższym od czasu do czasu zrezygnować z rozwijających upominków oraz tak zwyczajnie sprawić swojej córce, siostrzenicy czy też wnuczce radość. Będzie miała czym pochwalić się przed koleżankami oraz o czym z nimi pogadać, a to też niebywale istotne. W końcu poczucie swojej wartości, które zbuduje teraz, zostanie z nią na całe życie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-12 16:22:52
Tagi: dziecko, Prezenty, gadżety, pudełko