topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Wizytówki – co dzisiaj proponują swoim klientom drukarnie?

Bilety wizytowe zwane popularnie wizytówkami nie są współczesnym wynalazkiem. Jako pierwsi używali ich mieszkańcy Chin, później zaczęli ich używać Francuzi i Niemcy, dzisiaj stosowane są na całym świecie.

Kiedy podejmujemy decyzję o posiadaniu wizytówki, możemy wybierać między kilkoma jej rodzajami. Wizytówki (czytaj w serwisie) to najczęściej bilety wizytowe , które mają kształt prostokąta. Ich rozmiar może być naprawdę różny. Można kupić o wielkości pięćdziesiąt na dziewięćdziesiąt milimetrów wizytówki druk, których jest naprawdę bardzo prosty. Znacznie częściej jednak na chwilę obecną zamawiane są wizytówki o wielkości osiemdziesiąt pięć na pięćdziesiąt pięć milimetrów. Chcąc znaleźć firmę oferującą druk wizytówek, można w wyszukiwarce internetowej wprowadzić wyrażenie „wizytówki druk”.

Gdy będziesz szukać pokrewnych informacji na wątek omawiany w powyższym wpisie, to wejdź tu wyburzenia budynków - niewątpliwie te artykuły też Cię zaciekawią.

Możemy też zamówić oryginalne wizytówki, wizytówki zachwycające niezwykłą elegancją lub też wizytówki ekskluzywne. Decydując się na oryginalne wizytówki, możemy mieć pewność, że będą to wizytówki silnie wyróżniające się od innych. Tutaj można dokonać wyboru materiału, na którym nasza wizytówka będzie wydrukowana, można również wybrać krój i kolor czcionki, ale także sposób wykonania wydruku - przykłady w NetPrint.wizytownik z wizytówkami
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Zazwyczaj wizytówki drukowane są na papierze. W tym przypadku także mamy naprawdę duże możliwości do wyboru. Można postawić na papier jednokolorowy lub wielokolorowy. Nasza wizytówka może zostać wydrukowana na papierze gładkim, satynowym bądź ozdobnym. Ale materiałów stosowanych podczas druku wizytówek jest na chwilę obecną znacznie więcej. Można aktualnie wydrukować wizytówkę nawet na powierzchni metalowej. Kolejna sprawa odnosi się do informacji, które muszą znajdować się na naszym bilecie wizytowym. Na wizytówce prywatnej wystarczy wydrukowanie tylko imienia i nazwiska oraz adresu, numeru telefonu jej posiadacza.

W dobie Internetu coraz częściej na wizytówce umieszczany jest również adres e-mail. Wizytówka mająca charakter służbowy dodatkowo powinna zawierać informacje na temat zajmowanego przez jej posiadacza stanowiska i nazwę firmy. Ze służbowej wizytówki musimy zaczerpnąć również informacje na temat zakresu działalności firmy. Aktualnie coraz częściej na służbowych wizytówkach umieszcza się również adres firmowej strony internetowej. Nie należy na wizytówkach i tych prywatnych, i tych mających charakter służbowy zamieszczać zbyt wielu informacji. Ich druk powierzmy najlepszym, czyli .

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:22:43
Tagi: informacje, wizytówki, firma, Druk, wydruk