topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Planujesz spotkanie z świeżo upieczonymi rodzicami? Tu znajdziesz pomysł, co ich ucieszy!

Nadchodzi okres Bożego Narodzenia, a więc pora wizyt w rodzinnym gronie i... rozdawania prezentów. Nie we wszystkich przypadkach jest to zagadnienie bezproblemowe, ale staje się ono niesłychanie delikatne, kiedy mamy się spotkać z młodymi rodzicami.


Jakie prezenty im dać, żeby nie powtórzyć patentu wielu innych ofiarodawców?


Niedoświadczeni rodzice na ogół są zaaferowani nowiutkim członkiem rodziny i wydaje się to całkiem zdrowe. Wolno natomiast delikatnie zatroszczyć się również o ich potrzeby. Nie jesteśmy zobligowani kupować dodatkowej grzechotki dla niemowlaka. Możemy przecież sięgnąć chociażby po sprawdzone termofory. W ten sposób matka budząca się do dziecka w środku nocy utrzyma w łóżku miłą temperaturę względnie w trakcie kąpieli dzieciątka nagrzeje jego posłanie. Instrument taki może być niecodziennie ozdobiony, co na pewno będzie sprzyjać częstemu użytkowaniu. Równie akuratnym pomysłem będzie top do karmienia. Panie karmiące naturalnie borykają się nagminnie z dopasowaniem garderoby do nowych wyzwań. Podarowanie takiej konfekcji na pewno będzie sensownym wyjściem. Warunkiem jest tu wyłącznie dogadanie z mamą, którego rozmiaru pragnie.


disney
Na podstawie: flickr.com


Oczywiście oprócz prezentów typowo użytkowych można się pokusić o podarki z przymrużeniem oka. Dla młodych rodziców świetnie nadadzą się doprawdy śmieszne smoczki, przez które nawet niebywale trudny dzień napełni się optymizmem - w pierwszej kolejności ich, a dalej także i dziecka. Nie warto tymczasem sięgać po śmieszne podarunki z sfery gadżetów erotycznych.
Dziedzina ta dla świeżo upieczonych rodziców w większości wypadków jest przedmiotem bardzo wrażliwym. Podarowanie dwuznacznie wyglądającego kubka bądź fartuszka może tym samym zostać mylnie odebrane.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:22:44
Tagi: sen, rzeka, łóżeczko, problem