topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Jak odpowiednio troszczyć się o telefon komórkowy, by służył nam on jak najdłużej?

W dzisiejszych czasach chyba każdy ma swój telefon komórkowy. Komórkę mają nawet dzieci, korzysta z niej młodzież, osoby pełnoletnie a nawet osoby starsze, ponieważ z pewnością jest to jedno z bardziej rzeczowych urządzeń w naszych czasach, które sporo ułatwia nam kontaktowanie się z rozmaitymi osobami w każdym znaczącym momencie.
Samsung Galaxy S5
Napisał: Chris F
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aktualnie osiągalne smartfony znacznie różnią się od modeli, jakie były popularne jeszcze kilka lat temu, są one bardziej zaawansowane, posiadają lepszą technologię, a także posiadają sporo więcej funkcji. Obecnie telefon (https://www.maxcom.pl/pl/48-telefony-dla-seniorow) komórkowy służy nam nie wyłącznie do komunikowania się telefonicznie bądź przez sms, telefony komórkowe posiadają mnogość aplikacji, takich jak gry, mp3 lub GPS, dzięki nim możemy mieć także stały dostęp do Internetu.Nowoczesne smartfony szczególnie cieszą się dużą renomą, jednym z lepszych modelów na rynku, który jest chętnie używany przez dużo osób jest Microsoft Lumia (online). Oczywiście posiadając tak stosowny telefon z pewnością wypada o niego nadzwyczaj dbać, dlatego jeżeli chcesz, aby Twój telefon dobrze Ci służył przez niemało długich lat to zainwestuj w etui do Lumii. Posiadanie pokrowca przyczynia się do jego lepszej ochrony, taki pokrowiec pozwala na zatrzymanie ładnego wyglądu telefonu, ponieważ nie musimy obawiać się rys czy też zabrudzeń na obudowie, jakie niewątpliwie wyglądają mało estetycznie.

etui na smartfon
Napisał: Elisa Fair
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest to także wspaniała ochrona telefonu w czasie upadku. Częstokroć może zdarzyć się tak, że chaotycznie upuścimy nasz telefon, jeżeli spadnie on na ziemię nadzwyczaj pechowo po jego podniesieniu zdołamy spostrzec pękniętą szybkę czy też obudowę. Z kolei pokrowce na telefon wspaniale ochraniają komórkę, dzięki czemu nawet w toku upadku komórki zdołamy uniknąć przykrych szkód. Pokrowce na telefon (czytaj na stronie) nie są teraz kosztowne, więc ich kupno nie wiąże się z jakimś nadzwyczaj ogromnym wydatkiem, wobec tego z pewnością warto zainwestować w to użyteczne akcesoria.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 11:29:28
Tagi: akcesoria, smartfony