topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Doskonałe zabawki

Berbeć od wczesnych miesięcy powinien stymulować swoją wyobraźnię i sprawności manualne. Najlepsza wiedza przychodzi przez rozrywkę, to powszechnie znana sprawa. Perfekcyjnymi narzędziami, które będą pobudzały mózg berbecia, są pomysłowe zabawki. W artykule przedstawiamy produkty znanego na całym globie amerykańskiego wytwórcy Fisher Price. Wytwórnia ta może się pochwalić wspaniałą starą tradycją - została założona osiemdziesiąt dwa lata] temu.

szafka do pokoj dziecięcego
Napisał: Gareth Saunders
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zabawki Fisher Price są niezwykle wszechstronne. W katalogu firmy są zabawki dla dzieci w każdym stadium rozwoju - od niemówiących maluchów, po dzieci w wieku dojrzalszym. Dla tych najmłodszych brzdąców wytwórca proponuje zabawki z kategorii Ucz się i Śmiej. Jak pokazuje nazwa, artykuły mają uczyć maluszka przez radosną zabawę. Warto sprawić dzieciakowi taki upominek na Gwiazdkę, jak na przykład Cyferkowy Telefonik, który wprowadzi w świat cyferek, albo Muzyczna Skrzynka Pocztowa, przez którą pozna litery. Polecane produkty.

Fisher Price zabawki to również produkty dla starszych dzieciaków. Kategoria Little People bez wątpienia przypadnie do gustu twojemu dziecku. Tu na przykład można spotkać Muzyczny pociąg Zoo, który objaśni dziecku świat fauny. Jeżeli posiadasz synka, spraw mu niezłą zabawę dając samochód Policyjny, albo Wóz Strażacki – mali panowie lubią całymi dniami bawić się takimi pojazdami. Sprawdź więcej.

Frapującą pozycją marki Fisher Price jest także Zebra Skoczka. To zebra, na której dziecko może kołysać się i jeździć energicznie. Taka rekreacja (sprawdź atrakcje dla dzieci Szczecin) świetnie rozwija zdolności ruchowe i pozwala maluchowi wytracić energię, którą w latach dziecięcych ma się aż za sporo.

Kuchnia, zabawki z drewna
Napisał: Drewniaczek.eu
Na podstawie: Drewniaczek.eu
Zabawki umieją nauczyć młodego człowieka mnóstwa rzeczy. Przykładem wielofunkcyjnego wynalazku, który równolegle uczy alfabetu i liczb, zabawia radosnymi piosenkami oraz nakłania do codziennych zajęć, jest Śpiewający odkurzacz „Czyścik”. Dziecko może razem z tobą odkurzać dom i w tym samym czasie absorbować wiedzę. Analogicznie do tego artykułu działa Rezolutna Kosiareczka – tu mały człowiek zamiast odkurzać, może pobawić się w przycinanie trawnika i zdobyć parę istotnych umiejętności.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:34:53
Tagi: samochód, zabawki, wiedza, pociąg, świat, umiejętności