topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Co robić aby ustrzec się rozczarowania po nieudanym zakupie gadżetu

Duża konkurencja w sprzedaży - zwłaszcza w obszarze elektroniki - powoduje, że to klient jest najistotniejszym ogniwem. To o klienta się zabiega, próbuje się go skusić na wiele najróżniejszych sposobów. Z punktu spojrzenia nabywcy może to być sytuacja nie bardzo komfortowa, gdyż informacje o atutach praktycznych danego sprzętu giną w potopie komunikatów wpływających na uczucia, ale tak naprawdę niewiele wnoszących do sprawy.
smartfon
Napisał: Maurizio Pesce
Na podstawie: http://www.flickr.com
Metodą na natarczywą reklamę z krzyczącymi gwiazdkami może być po prostu logiczne myślenie i zestawianie dostępnych produktów. Nie ma nic gorszego aniżeli źle wyselekcjonowany i jeszcze do tego drogi sprzęt. Żeby ustrzec się zawodu po nietrafionym zakupie przede wszystkim musimy się zastanowić do czego będzie nam potrzebny dany sprzęt, po czym uzbrojeni w tę wiedzę możemy zasiąść do komputera i dokonać selekcji. W internecie dostępnych jest wiele portali gromadzących informacje techniczne (na przykład telefonów), starczy wystukać w przeglądarkę wyrażenie: porównaj telefony (www.maxcom.pl/pl/48-telefony-dla-seniorow), i już można dowolnie wybierać dostępne propozycje. Dla naszego komfortu strony owe pozwalają na wyszukiwanie gadżetów podług zadanych kryteriów, i tak np. zaznaczenie frazy: samsung dotykowy uwidoczni wykaz wszystkich urządzeń tej znanej firmy mających dotykowe ekrany. Można porównać tutaj - telefon samsung dotykowy.OnePlus One
Napisał: Maurizio Pesce
Na podstawie: http://www.flickr.com
W takim portalu mamy opcję tak zwaną porównaj telefony przykładowo z różnymi systemami operacyjnymi (Android bądź Windows Phone 7), i sposobność wybrania urządzenia z takimi parametrami jakie nam pasują. Kolejną pomocą mogą być publikowane w portalach przedstawiające ciekawostki techniczne testy. Duże popularne portale tego rodzaju otrzymują od producentów modele testowe w zamian za materiał prezentujący ich przymioty.

Dla koncernu może być to dodatkowa odmiana promocji a dla nas użytkowników jeszcze jedno źródło danych. Oczywiście najlepiej jest sprawdzić kilka takich portali przed podjęciem jakichkolwiek decyzji. Z pewnością trzeba się wystrzegać artykułów wywołujących wrażenie nazbyt optymistycznych. Najlepsze nawet telefony (https://maxcom.pl/pl/51-strong-telefony-wzmocnione) bezprzewodowe mają swe wady, i jeżeli w tekście nie będą one wyraźnie zaakcentowane, natomiast zalety będą wychwalane w sposób przesadny... poszukujmy innego miejsca, aż znajdziemy rzetelne informacje. Warto zerknąć: telefony bezprzewodowe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 13:04:26