topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Z jakiego powodu klocki lego są tak ogromnie popularne wśród dzieci od kilku dekad.

Klocki lego od kilkudziesięciu lat są jedną z najpopularniejszych dziecięcych zabawek, co doskonale widać po tym, jak dużo się ich sprzedaje. Nie ma chyba malucha, który w pewnym momencie swojego życia by się nimi nie bawił, a przecież propozycja tej firmy obejmuje wszystkie grupy wiekowe.
pokój masażu
Napisał: Anna
Na podstawie: http://www.flickr.com


Już roczne maluchy mogą się bawić klockami z serii duplo, przez co będą mogły rozwijać swoje manualne zdolności. Starsze będą mogły zacząć swoją przygodę od lego classic, są one bardzo kreatywne i dają spore możliwości w układaniu ciekawych konstrukcji. Wśród młodszych amatorów klocków dużą popularnością cieszą się też lego city - . Zbudować z nich można najróżniejsze pojazdy i sceny z codziennego życia, a łącząc ze sobą kilka różnych kompletów stworzyć nawet pokaźnych rozmiarów miasto.


Samolot drewniany, zabawki
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu


Jednym z ogromnych plusów klocków Lego będzie to, że bez żadnego problemu pasują one do każdego innego zestawu, dzięki czemu doskonale można je ze sobą łączyć. Dlatego też wybierając lego dinozaury dla malucha, który już posiada inne klocki, da się mu jeszcze więcej możliwości na zabawę. Najprawdopodobniej na samym początku zostanie on złożony tak jak mówi instrukcja, ale później można będzie go łączyć z pozostałymi czy rozbudowywać. Jeszcze więcej możliwości będzie też dawać lego creative - czytaj tutaj więcej.
Zestawy z tych serii już w samych instrukcjach mają przewidzianą możliwość składania paru różnych urządzeń, wyposażonych niejednokrotnie nawet w zdalne sterowanie oraz silniki. Ale każdy z młodych inżynierów będzie mógł na tej podstawie budować swoje niepowtarzalne pojazdy i urządzenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:36:06
Tagi: zabawy, maluch, oferta, klocków