topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Propozycje zabawek dla Twojego dziecka

Sporo osób, kiedy usłyszy hasło Barbie wyobraża sobie lalki, jednak teraz Barbie to nie jedynie śliczne lalki, to dużo więcej. Rynek poszedł o kilka kroków dalej i możemy kupować przeróżne gadżety, które są opisane nazwą Barbie, mamy między innymi klocki, które da się ciekawie ułożyć.


Klocki drewniane, zabawki
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Są to mega bloks barbie (polecana strona), które dają możliwość kupowania wielu różnych zestawów. Jeżeli więc nasze dziecko lubi lalki Barbie dobrze kupić mu dodatkowo duże klocki, które dają możliwość ustawić lalkę Barbie już nie tylko w domku dla lalek, ale również przy stoisku z modą albo na skuterze lub w sklepie dla zwierzaków. Zestawów takich klocków jest bardzo dużo, bo producenci pojęli, że to super interes. A my, kiedy nie będziemy wiedzieli, co kupić naszemu dziecku na kolejną okazję możemy postawić na kolejny komplet klocków, bo możemy je układać na wiele sposobów, więc to zabawka, która nie znudzi się naszym pociechom.

Duże klocki dla dzieci w każdym wieku

Gdy kupujemy zabawki lupilu naszym dzieciom to bierzemy pod uwagę na wiele różnych aspektów, najważniejsze jest jednak to czy nadają się dla dzieci w wieku naszych pociech. Zdajemy sobie sprawę, że pewnych klocków nie powinniśmy dawać dzieciom do pewnego wieku, bo wiadomo, że nasze maluchy by je połknęły. Jednak producenci pojęli to i stworzyli klocki maxi (klocki maxi na czyli tego typu klocki, które są większe i dzieci (biżuteria dla mam) nie byłyby mogły ich połknąć nawet jeśli będą bardzo chciały.

klocki
Napisał: Oliver Ponsold
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tak, więc nie trzeba ograniczać się na to, co wiemy o zabawkach, a sprawdzać na bieżąco, co tam można dostać, bo ciągle pojawiają się jakieś nowe możliwości. A jeśli chcielibyśmy żeby nasze dziecko zaczęło układać klocki od malucha, to powinniśmy poszukać dużych klocków, które nasz pociecha może wziąć do rączki, ale nie będzie mogła ich połknąć. Co ważne takie klocki, jeśli ich nie pogubimy, posłużą dzieciom przez dłuższy czas, nawet gdy już będą starsze, bo im będą starsze tym więcej możliwości zauważą przy bawieniu się klockami. Dobrze brać to pod uwagę, gdy kupujemy naszym pociechom zabawki, bo potem wychodzi na to, że w całym mieszkaniu jest mnóstwo zabawek, z którymi w sumie nie wiadomo, co zrobić. Najlepiej wybrać jakość niż iść na ilość.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 16:09:34
Tagi: zabawki, dzieci, lalki