topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Prezenty świąteczne dla pociech – czym trzeba się kierować w czasie ich kupowania?

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, zwłaszcza dla dzieci, jakie oczekują na świętego Mikołaja, choinkę udekorowaną światełkami i bombkami oraz prezenty. Dla rodziców natomiast bardzo istotny jest wybór upominków, by zapewnić im radość i spełnić ich pragnienia. Jakie prezenty sprawdzają się najlepiej? Co wskazane jest dawać maluchom, by wywierać wpływ na ich rozwój?
Doskonałym rozwiązaniem są zabawki edukacyjne (zobacz ofertę ). Oczywiście, zanim kupi się konkretny produkt, trzeba sprawdzić zalecenia producentów dotyczące wieku maluchów, dla których zabawki mają być przeznaczone. Każdy rodzic chce oddziaływać na efektywną edukację swoich pociech, jako że bardzo dobrze jest świadomy tego, że to może zadecydować o ich przyszłości. Zabawki mające charakter edukacyjny są obecnie dosyć popularne, a ich oferta jest szeroka. Z jakiego względu dobrze jest się na nie decydować? Zabawki tego rodzaju gwarantują dzieciom dużo rozrywki, jednocześnie poszerzając ich kreatywność i wyobraźnię.
zabawki
Napisał: regan76
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednym z najbezpieczniejszych upominków dla dzieci są oczywiście książki, dostosowane do ich indywidualnych zainteresowań oraz wieku. Dla najmłodszych maluchów będą to pięknie ilustrowane bajki, które będą mogli czytać razem ze swoimi rodzicami, natomiast dla większych pociech, książki młodzieżowe czy przygodowe. Czytanie książek rozszerza słownictwo, ćwiczy wyobraźnię oraz pomaga w nauce prawidłowej pisowni. Dobrze jest zachęcać dzieci do czytania, z tego względu jeśli szuka się prezentów świątecznych, pod choinką powinno umieścić się kilka książek.


Ponadto, planując bożonarodzeniowe zakupy trzeba się zastanowić, jakie są zainteresowania dziecka. Na przykład, jeżeli pociecha jest dużym miłośnikiem piłki nożnej, dobrym prezentem będą korki do gry, strój sportowy, książka o najbardziej znanych sławach piłki lub bilety na ważny mecz (sprawdź). O ile dziecko jest wielbicielem jakiegoś super bohatera, jako prezent sprawdzi się kostium, komiks czy plecak lub pościel z wybranym motywem. Możliwości jest naprawdę bardzo dużo. Małe dzieci można zachęcić do napisania specjalnego listu do świętego Mikołaja z wymarzonymi prezentami i na tej podstawie kupić stosowne podarunki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 10:24:04
Tagi: rodzice, dzieci, prezent