topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Odkurzacze centralne dla wygody

Porządkowanie nie powinno być uciążliwe. Unoszący się kurz, uciążliwy sprzęt, hałas – wszystko to można wykluczyć, instalując układ centralnego odkurzania. Wyjście to sprawdzi się zarówno w niewielkich kwaterach, jak i w obszernych domach jednorodzinnych. Integralnym szczegółem odkurzaczy centralnych jest system rur PCV ukryty w murach budynku.
odkurzacz
Napisał: Dennis van Zuijlekom
Na podstawie: http://www.flickr.com
Struktura centralnego odkurzania można zainstalować w każdym momencie, należałoby jednakże pomyśleć o nim, gdy mury są wciąż niewykończone, to znaczy w toku budowy mieszkania, albo remontu. Układ rur łączy jednostkę centralną z rozlokowanymi w rozmaitych częściach domu gniazdami. Do gniazda wystarczy podpiąć wąż, a potem odkurzyć pomieszczenie. Odpady odprowadzane są do zasobnika w jednostce centralnej, a wstępnie odkażone powietrze przenika na zewnątrz budynku. Używanie odkurzaczy centralnych zapobiega wznoszeniu się pyłów. Dzięki temu jest życzliwe dla alergików, a wnętrze na dłuższy czas zostaje zadbane.

sklep z AGD - odkurzacze
Napisał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com
Także osoby, które nie powinny się schylać, ani przenosić ciężarów, będą wynagrodzone z tego rozwiązania. W miejsce uciążliwego sprzętu, jaki trzeba przenosić z miejsca na miejsce, otrzymują drobny wąż. Wąż odkurzacza centralnego podpina się do gniazd wciągających znajdujących się w rozmaitych pomieszczeniach. Długość węża, także ilość gniazd dopasowywana jest do poszczególnych potrzeb klientów. Uzależnione są one najczęściej od wymiarów budynku, ilości pięter i rozkładu pomieszczeń.Specjalną wartością układu centralnego odkurzania jest spora redukcja hałasu.Instalując odkurzacze centralne, należałoby zainwestować również w dodatkowe akcesoria, takie jak szufelka automatyczna. To idealne rozwiązanie do kuchni, czy do korytarza, gdzie znajdują się okruchy i piach. Powinno się pomyśleć o jej montażu również przy kominku, ażeby błyskawicznie pozbyć się drzazg, czy popiołu, świetnie poradzi sobie również z sierścią zwierzaków. Wystarczy tylko włączyć szufelkę, a później, bez schylania, zwykłą szczotką na kiju zamieść śmieci na szufelkę i okruchy zasysane są w jednej chwili do jednostki centralnej. Ja swój sprzęt nabyłam w tym źródle - .

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 16:09:35
Tagi: system, szufelka automatyczna