topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Najważniejsza jest jakość. Nieważne, o jakiej branży mowa, w każdej należy myśleć o jak najbardziej profesjonalnych produktach

Korzystnie zawsze polegać na najlepszych, dokonywać najlepszych wyborów. Nie warto za to myśleć nad opcjami niby bardziej cenowo atrakcyjnymi, przez co z pewnością zachęcającymi, ale to nie znaczy, że gwarantują one identyczną jakość. To tak się nie odbywa, jakość nie dostaje się zawsze, gdyby tak było żadna z najlepszych firm nie chciałaby zainwestować w ulepszenie swoich produktów. Jakby wszyscy równali do równi pochyłej, a ważna byłaby jedynie cena to po co byłyby wszelkie próby, aby produkt był jak najbardziej profesjonalny, miał najlepsze możliwości, nowoczesne rozwiązania, cudowny wygląd czy inne zalety. Każdy zaniżałby tylko ceny i w taki sposób by się kręcił ten cały handel. Na szczęście tak nie jest.
pralki
Napisał: Ericsson User Experience Lab
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie sposób wymienić tych wszystkich marek, które stawiają w swojej filozofii stawiają na jakość, powinniśmy przywołać może markę Mastercook, która faktycznie stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta i jest jednym właśnie z tych godnych uwagi przykładów. Jest również parę pozostałych firm, które zapewniają właśnie tego typu warunki, i to w różnych branżach. Atrakcyjne produkty wspomnianej marki tu - niezwykle ważne, bo bardzo dużo klientów tak naprawdę stawia nie tylko na cenę, ale na coś bardziej ważnego – na właściwe zadowolenie z produktu, wynikające z niezawodności, nowoczesnych rozwiązań, na niezawodność konkretnej marki, na perfekcyjny kontakt z pracownikami danej firmy. To wszystko ma wpływ na relacje, które wytwarzają się na linii konsument-firma, to wreszcie pewien komunikat dla potencjalnych klientów, że warto takiej firmie zaufać. To niezwykle ważne, że tak się dzieje, ponieważ przede wszystkim zyskujemy na tym my – klienci.Bez przerwy rosnąca konkurencja, a także coraz lepsze podejście do jakości sprawiają, że dostajemy w pełni kompletny produkt. Jednocześnie najniższa granica jakości definiowana przez najmniej profesjonalne na ryku firmy stale wzrasta, bo te marki muszą dobić do konkretnego poziomu. Dzieje się tak przez stałe zwiększanie jakości najbardziej profesjonalnych firm, jak wspomniana na początku firma Mastercook. Bardzo byłoby to korzystne, gdyby w każdej branży występował taki dobrze się zapowiadający trend, żeby firmy tak rzeczywiście najlepsze oferowały prawdziwą jakość. Taka tendencja musi być stała, nie mogą to być jedynie wyjątki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 16:09:34
Tagi: jakość