topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Jakie zabawki na Dzień Dziecka warto teraz kupić?

Do Dnia Dziecka pozostało już bardzo mało czasu. Mnóstwo rodziców na pewno już teraz odwiedza kolejne sklepy z zabawkami w poszukiwaniu prezentu dla swojego dziecka. Jakie zabawki są dzisiaj naprawdę popularne wśród dzieci?


zabawka z klocków Lego
Napisał: Fun Toy Den
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybór zabawek jest bardzo duży, nierzadko więc jest naprawdę trudno kupić zabawkę, która przyniesie radość maluchowi. Wśród chłopców wielką furorę robi aktualnie mini ścigacz. Popularny Mini ścigacz to zestaw klocków stworzony przez cenionego producenta klocków. Zestaw zawiera sześćdziesiąt pięć elementów, z których każdy chłopiec może złożyć aż trzy inne pojazdy, w tym rzecz jasna też wspomnianego mini ścigacza. Klocki te można sprezentować już sześciolatkowi. Inna propozycja to wykorzystywane już od dawna klocki drewniane (warte przeczytania). Znane klocki drewniane proponowane są dzisiaj w najróżniejszych zestawach. Wszystkie są wytwarzane z zachowanie wszystkich norm i certyfikatów, są więc całkowicie bezpieczne dla dzieciaków. Bohaterką niemałej liczby kolorowanek i gier dla dzieci jest znana od lat Myszka Miki. Dzieciaki kochają rozmaite przytulanki. Z myślą o nich, ale również z myślą o odrobinę starszych dzieciach powstały więc także maskotki Myszka Miki.


ubrania - płótno
Napisał: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiele zabawek dla maluchów nawiązuje do postaci ze znanych, cieszących się bardzo dużą popularnością wśród dzieci, filmów animowanych. Przykładem jest oczywiście Myszka Miki. Ale jakiś czas temu do niej dołączyła rzesza innego typu bohaterów. Bez wątpienia wielu chłopców marzy o Buzz astrall. Znany Buzz astral to figurka interaktywna. Jej producentem jest jedna z uznanych firm , które zajmują się wyłącznie produkcją licencjonowanych zabawek dla naszych pociech. Zabawka niezwykle wiernie odtwarza postać bardzo dobrze znanego dużej grupie dzieci z filmu astronauty (myszka miki). Z uwagi na rozmiary niektórych elementów figurki, nie jest to zabawka , którą mogą dostać maluchy. Ze względów bezpieczeństwa nie wolno dawać jej dziecku, które ma mniej niż trzy lata. Wybór zabawek w sklepach jest obecnie bardzo duży. Nie powinno się więc zostawiać zakupów na ostatnie dni. Im wcześniej zaczniemy poszukiwania prezentu, tym szybciej kupimy ten właściwy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:36:07
Tagi: mężczyzna, maluch, zestaw, producent, kupować