topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Jakie urządzenia są odpowiednie do wykonywania zdjęć I nagrywania filmów wyczynowcom.

Każdy wielbiciel sportu chciałby posiadać taki sprzęt jak GoPro Hero 2. Jest to jednak najlepsza kamera do nagrywania ludzi w ruchu. Podstawową zaletą tej kamery jest w szczególności niezwykle praktyczny i wygodny ekran LCD, który jest dotykowy. Sprawia to, iż obsługiwanie tej kamery jest niezwykle łatwe oraz komfortowe. Mimotego, iż wyświetlacz jest zabudowany sama kamera jest całkowicie odporna na oddziaływanie czynników zewnętrznych, a także jest w stanie podołać aż czterdziestu metrów pod wodą.

Kamera sportowa
Napisał: Robert Scoble
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bez wątpienia kamera GoPro to perfekcyjna zabawka do ludzi, którzy w stopniu całkiem zaawansowanym chcą nagrywać własne i innych zmagania sportowe i nie tylko. Oprócz filmów kamera GoPro Hero 4 umie wykonywać też rewelacyjne zdjęcia. Ilość tych zdjęć to nawet 30 na sekundę, a kolejnym atutem jest to, że zdjęcia można robić zdjęcie w trybie tradycyjnym oraz Time Lapse. Kolejnym atutem, który przekonuje użytkowników do zakupu GoPro Hero 4 to znakomite jakościowo fotografie w trybie nocnym, poprzez to, że kamera ma wspomaganie trybów nocnych takimi elementami jak Night Lapse.

Niezwykle ciekawym dodatkiem do kręcenia ekstremalnych klipów jest DJI Phantom. Najbardziej innowacyjny to DJI PHANTOM 2 VISION PLUS, czyli dron (sprawdź te propozycje), dzięki któremu można skuteczniej sterować. Ten sprzęt to w szczególności dobra sterowność, klarowna informacja o poziomie baterii, jak również możliwość uczenia się w symulatorze. Na pewno można stwierdzić, iż DJI Phantom to najlepszy dron, który jest wygodny i funkcjonuje w powietrzu przez aż dwadzieścia minut.kamera sportowa GoPro
Napisał: John Biehler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Warto jeszcze wspomnieć, iż ten sprzęt medyczny- tu staruje z pozycji pionowej. Bez wątpienia także DJI ma niesamowity wygląd, przez co przykuwa spojrzenie, a oprócz tego atutem jest wbudowany autopilot z GPS (wejdź na Niezwykle istotne jest również to, że wszystkie parametry lotu są doskonale dostrajane przez specjalistów.

Żeby dobrze mieć możliwość nagrywania klipów sportowych należy posiadać odpowiedni sprzęt. Podczas uprawiania sportu szalenie ważna jest przede wszystkim jakość, a więc trzeba wybierać najbardziej polecany sprzęt. Dzięki temu właśnie materiały będą rewelacyjne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 10:13:11
Tagi: zdjęcie, sprzęt, jakość