topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Jakich kamer do rejestrowania sportów ekstremalnych warto używać?

Współcześnie sportowcy ćwiczący dyscypliny trudne wykorzystują w trakcie ćwiczeń kamery do nagrywania. Punkty handlowe posiadają dużą propozycję kamer, które różnią się nie tylko firmą, lecz również właściwościami i ceną. Jak zatem znaleźć dobry rodzaj? Czym się kierować: lekkością, sposobem montażu, a może sprawnością używania? Przed zakupem warto się namyśleć jaka będzie częstość użycia kamery i w jakich okolicznościach. Jeśli rozpoczynamy przygodę ze sportem ekstremalnym to nie warto inwestować w drogi osprzęt, lecz tańszy łatwiejszy w obsłudze.
gopro hero 4
Bardzo ważnym warunkiem, którym warto się kierować przy wyborze kamery jest obudowa. Bez wątpienia musi być twarda i wytrzymała na wszystkie wstrząsy. Warto również znaleźć rodzaj wodoodporny z odpowiednim etui. Niektóre firmy które produkują kamery przykładowo gopro hero 4 session powinny posiadać w zestawie obudowę prostą i obudowę, która sprawdzi się nawet w trudnych okolicznościach. Obudowa musi posiadać właściwą formę musi być przede wszystkim praktyczna przykładowo guziki muszą być takie, by można je było uruchamiać nawet w grubszych rękawicach. Kamerki gopro hero 4 (Camonboard) są bardzo często kupowane przez uprawiających sport, dlatego, że dla przykładu ich montaż do kasku jest stabilne, a to jest warunek, który warto brać pod uwagę kupując kamerkę. Niektóre marki między innymi model gopro hero 4 session posiada w zestawie również inne mocowania, dzięki którym osprzęt jest nie tylko stateczniejszy, lecz przede wszystkim bezpieczny.


Inne parametry, na które trzeba zwrócić większą czujność to obiektyw, odpowiednia rozdzielczość, bardzo istotna jest również ilość klatek - . Przy bardziej zaawansowanych modelach kamera posiada ekran LCD umożliwiający kontrolę nagranego filmu. Są kamerki, które mają w komplecie inne elementy przykładowo: pilot zdalnego sterowania, inne specjalistyczne mocowania albo wodoodporne etui.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:36:07
Tagi: sport, marki, firm