topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Dlaczego etui do telefonu potrafi go skutecznie ochronić?

Folia ochronna a także etui to akcesoria dzięki jakim możemy skutecznie ochronić naszą komórkę przed uszkodzeniem. Często zapominamy o ich zakupie - żałując tego po nieoczekiwanym wypadku.


telefon
Napisał: Rodrigo Ghedin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Absolutnym minimum jest folia (oferta) zabezpieczająca, jaka uchroni wyświetlacz przed zarysowaniem bądź nawet pęknięciem przy upadku. Podobne akcesoria mogą pomóc utrzymać telefon w idealnym stanie , co pomoże nie tylko przedłużyć jego żywotność i zaoszczędzić na ewentualnych naprawach, lecz także otrzymać wyższą cenę podczas odsprzedaży. Żeby uświadomić sobie wielkość oszczędności proponuję odwiedzić znakomity polski serwis - - dla smartfonów i tabletów.

Dobrym uzupełnieniem osłony którą zapewniają nam folie będą etui, jakie ochronią nie tylko sam wyświetlacz, ale również pełną obudowę urządzenia, chroniąc aparat przed zarysowaniami a nawet nierzadko przed zamoczeniem . Poza tym etui jest także najtańszym z możliwych sposobów na diametralną metamorfozę designu urządzenia. W Polsce klientom chodzi głównie o zmniejszenie ryzyka uszkodzeń, ale nadciągający z Zachodu trend może wskazywać coraz większą potrzebę personalizacji aparatów. Niezłym przykładem jest w tym miejscu obudowa do MyPhone Cube. Wśród setek jej deseni praktycznie każdy klient wyselekcjonuje tą która jak najbardziej będzie pasować do niego, będzie posiadać wzór zgodny z jego zamiłowaniami albo będzie w ukochanym odcieniu. Nic nie stoi na przeszkodzie by wyselekcjonować kilka deseni, i stosować je zamiennie zależnie od powiedzmy, nastroju lub rodzaju imprezy na jaką się akurat mamy zamiar wybrać.

Kolejnym przykładem na osłonę naszego telefonu może być silikonowy pokrowiec HTC Desire 610. Doskonale skonstruowany. Specjalne wypustki po jego bokach to przetestowane rozwiązanie, żeby telefon nie wyślizgnął się z dłoni. Pokrowiec silikonowy jest elastyczny i niezwykle lekki, co zapewnia amortyzację w czasie upadku telefonu, bądź też zagrożenia uszkodzeń mechanicznych. Ten futerał wykonany został z bardzo trwałego tworzywa silikonowego mającego za zadanie chronić boki a także tylną część telefonu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:45:59