topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Części zamienne do urządzeń AGD są dziś tak samo ważne jak najnowsze modele pralek lub zmywarek

Choć już przyzwyczailiśmy się do tego, że niedziałającą pralkę czy zmywarkę dość szybko wyrzucamy z kuchni lub łazienki i tym samym wymieniamy ją na nowszy model, to wcale nie przestaliśmy zamawiać części zamiennych. Handlowcy co prawda kuszą niezwykle atrakcyjnymi propozycjami - sprzedaż ratalna, gratisowe wniesienie nowej kuchni do domu, odbiór dotychczas wykorzystywanej lodówki, jednakże nie każdy obywatel natychmiast decyduje się na zamówienie nowego sprzętu, zwłaszcza jeżeli musi liczyć praktycznie każdy grosz. Ponadto obrotny gospodarz przecież jest w stanie wymienić w zasadzie każdą zepsutą część lub po prostu ma życzliwego szwagra, który szybko upora się z awarią.

wyposażenie kuchni
Napisał: anhhang
Na podstawie: http://www.flickr.com
Całkowicie bezspornym faktem jest, że najczęściej zamawiamy te części, które najszybciej się zużywają. Warto też nadmienić, że niektóre awarie wcale nie są przypadkowe, lecz najzwyczajniej w świecie są wynikiem niewłaściwego użytkowania konkretnej maszyny. Przykładowo, jeśli pani domu w ogóle nie używa preparatów przeciw kamieniowi, to nic zaskakującego w tym, że w prawie nowej pralce już trzeba zmienić grzałkę - rekomendowana strona. Natomiast jeśli pralka automatyczna bywa nadmiernie eksploatowana, to wymiana łożysk jest obowiązkowa. Bądź co bądź, hurtownie z częściami zamiennymi na pewno w najbliższym czasie nie będą narzekać na brak nabywców, którzy zgłoszą się zarówno po zawiasy bądź uszczelki do zamrażarki, jak i po oringi do ledwo co kupionego ekspresu.pralka w czerwonym kolorze
Napisał: US CPSC
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czyszczenie pralki lub dwuletniej zmywarki raczej nie jest pasjonującym zajęciem, lecz dzięki okresowej konserwacji jesteśmy w stanie uniknąć poważnych kłopotów. Jeśli podczas czyszczenia automatu zauważymy, że wąż jest już dość mocno zużyty i na czas go wymienimy, to w przyszłości możemy mieć gwarancję, że niesprawna pralka nie zaleje łazienki sąsiadów.

Sprawdź naszą stronę. Tam czekają na Ciebie następne niebywale zajmujące wpisy. Opracowujemy dla Was dalsze szczegóły i będziemy zobowiązani, jeśli je oglądniecie.

Podobną regułę można śmiało zastosować do innych sprzętów AGD. Dodatkowo trzeba też pamiętać, że już jedna uszkodzona część może z łatwością uszkodzić inne elementy i równocześnie podnieść cenę późniejszej naprawy. Dlatego jeżeli tylko zobaczymy, że filtry w naszej pięcioletniej pralce są wysłużone, to od razu powinniśmy zamówić nowe, żeby w ten sposób znacznie przedłużyć czas użytkowania tego urządzenia i zaoszczędzić na naprawach -

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:45:57
Tagi: sprzedaż, maszyny, naprawa