topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Czas na modny upominek, czyli jakie podarunki dostają nasze pociechy z rozmaitych okazji

Zamawianie prezentu dla dziecka może okazać się powodem sporych dylematów, bowiem wybór jest na tyle duży, że dość trudno podjąć decyzję. Kiedy jedni chcą być nadzwyczajni i wykazać się ponadprzeciętną kreatywnoscią, to pozostali zadowalają się całkiem standardowymi koncepcjami. Bądź co bądź, wybór prezentu trzeba dobrze przemyśleć i właściwie dopasować go do konkretnej okazji, a także płci czy zainteresowań dziecka.
Niektórzy darczyńcy tymczasem mają na względzie przede wszystkim potrzeby opiekunów i dlatego kupują jedynie praktyczne podarki.
bawiące się dziecko
Napisał: Valentina Yachichurova
Na podstawie: http://www.flickr.com

Prezent dla dziecka to czasem symboliczny gadżet - Sklep online Pontipino. Wówczas berbeć dostaje na przykład smakołyki. Paromiesięczne niemowlę może liczyć na 150-gramowy słoiczek z pełnowartościowym deserem, a starszy o kilka lat brat otrzymuje najróżniejsze słodycze: wiśniowe gumy, mleczne batony czy dropsy, a te z pewnością zbyt długo nie poleżą w szufladzie kuchennej szafki. Do tej kategorii prezentów możemy także śmiało zaliczyć gadżety mocno związane z niektórymi świętami, które obchodzimy w Polsce bądź regionie, w którym mieszkamy. Dla przykładu na święta wielkanocne dzieciaki otrzymują tego typu zabawki, jak zielone pistolety na wodę, barwne sikawki oraz kurczątka z czekolady.

Natomiast pewne okazje wymagają jednak, by berbeć otrzymał większy oraz cenniejszy prezent. Te szczególne okazje to na pewno Boże Narodzenie, Dzień Dziecka czy urodziny. Pod choinką najczęściej królują dość wyszukane podarki, czyli np. rozmaite instrumenty muzyczne, zabawki drewniane, firmowe ubrania albo doskonała jakościowo pościel z ciekawym nadrukiem, natomiast 1 czerwca oraz na urodzinowym przyjęciu kilkuletni berbeć cieszy się z koparki czy pluszowego misia - użyteczna treść
drewniane zabawki
Napisał: Tim Fuller
Na podstawie: http://www.flickr.com
.


Najprawdopodobniej największym wydatkiem jest zakup podarunku komunijnego. Chociaż część osób sądzi, że kupowanie kosztownych przedmiotów jest dużą przesadą, to w pudłach opakowanych w ładny papier oraz torebkach ozdobnych wręczanych w uroczystych momentach przeważnie mieszczą się wartościowe rzeczy. I zapewne zdecydowana liczba obywateli zgodziłaby się z konstatacją, że nowoczesny smartfon albo notebook to w zasadzie nie prezent dla dziecka, lecz podarunek dla dojrzałej osoby. I właśnie tutaj tkwi pewien paradoks, z którym obowiązkowo muszą zmierzyć się tak rodzice chrzestni, jak i pozostali zaproszeni goście.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:45:58
Tagi: ubrania, upominki, słodycze, hobby, podarunek