topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Z jakiej przyczyny warto jest kupić jeździk dla swojego dziecka?

Dzieci rosną w ekspresowym tempie i zanim się obejrzysz, twój maluszek będzie raczkować, wspinać się na meble i wkrótce potem – samodzielnie chodzić, by umykać przed tobą z radosnym śmiechem za każdym razem, gdy będziesz chcieć go schwytać. Zanim to jednak nastąpi, dobrze jest kupić naszemu dziecku jeździk. Z jakiej przyczyny? Przede wszystkim dlatego, iż jeździki dla dzieci są doskonałą metodą na wspomaganie malucha w jego nauce podnoszenia się oraz chodzenia. Wystarczy, iż lekko wesprze się, a dużo prościej będzie mu stanąć na nóżki, aby utrzymać swoje jeszcze dość chwiejne ciało.


jeździk
Napisał: Valentina Yachichurova
Na podstawie: http://www.flickr.com
Malec na pewno niezwykle się ucieszy, iż udało mu się podnieść i będzie chciał próbować dalej, w czym jeździk znakomicie mu pomoże. Dziecko, które już umie wstawać, może użyć zabawkę do robienia pierwszych kroków, przesuwając ją przed sobą. Będzie się czuło o wiele pewniej i zawsze będzie mogło się podtrzymać, jeśli ryzykownie się zachwieje. To nieoceniona pomoc, szczególnie, gdy rodzice muszą wykonywać codzienne obowiązki, ale kątem oka patrzą na zabawy pociechy. Jeździk będzie użyteczny również później, ponieważ maluch będzie mógł na niego wsiąść i popychać się nóżkami jeżdżąc po całym domu. Sprawdź ich ofertę: jeździk dziecięcy.

Upewnij się, że nic nie leży na jego trasie, bowiem zwiedzanie domu w pierwszym „samochodzie” powinno być bezpieczne. Tego rodzaju zabawka przez długi czas będzie służyć naszemu dziecku i dawać mu niewątpliwą radość, trzeba tylko kupić właściwy model. W jaki sposób to zrobić? W pierwszym rzędzie zwróćmy uwagę na to, by jeździk był bezpieczny oraz mocno stał na podłodze, aby bobas miał rzeczywiście stabilne oparcie. Inaczej szybko się potknie i przestraszy, a tego przecież nie chcemy. Więcej danych na ten temat: oferowane jeździki dla dzieci.


zabawki
Napisał: David Short
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z drugiej strony nie może być za ciężki, aby maluszek nie miał problemu z jego pchaniem – skonfrontujmy ciężar kilku modeli, a na pewno podejmiemy celną decyzję. Bezpieczny jeździk musi też mieć blokadę, jaką wykorzystamy zwłaszcza w pierwszym etapie, kiedy dziecko będzie uczyć się wstawania. Warto jest kupić jeździk dla dzieci, nie tylko w celach zabawowych, ale także do nauki wstawania, chodzenia i właściwego przygotowania do późniejszej jazdy rowerem, tym bardziej, iż maluch na jeździku wzmocni swoje nogi i prościej mu będzie podejmować następne, adekwatnie do jego wieku wyzwania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:10:39
Tagi: dzieci, maluch, zabawka, maluszek, jeździk