topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Stronka podatnika - a więc, co dobrze jest mieć pojęcie o stronce spod szyldu Ministerstwa Finansowego

Czym dokładnie bywa portal podatnika? W jaki sposób brzmi pełniutka nazwa strony www? Co można uzyskać Z i Bez zalogowania na ten dokładny portal? Który to z programików do składania deklaracji typu PIT jest powiązany z tym portalem, a konkretniej wraz z wspomnianym Ministerstwem Finansów? W jakiego typu jeszcze językach można stosować wspomnianego portalu? To wszystko oraz jeszcze więcej nie posiadając najbardziej małego problemiku odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego artykułu!
konferencja
Napisał: Elvert Barnes
Na podstawie: http://www.flickr.com


Kalkulator
Napisał: Joe Haupt
Na podstawie: http://www.flickr.com


artykuły biurowe
Napisał: Tama Leaver
Na podstawie: http://www.flickr.com


Na pytania: "Czym konkretnie jest portal podatnika?" - odpowiedź bywa łatwiutka. Portal podatnika jest to strona która podlega wspomnianemu Ministerstwu Finansów, która jest ultranowoczesnym sposobem do kontaktowania się z administracją skarbową. Wspomniany portal posiada dwa rodzaje "wejść" - normalnie ogólnodostępne, oraz "po zalogowaniu". To pierwsze umożliwia składanie deklaracji droga elektroniczną (jest to programik deklaracji PIT powiązany właśnie z Ministerstwem Finansów, a m nazewnictwo e-Deklaracje) a także zawiera poszczególne informacje o każdym spośród jej odmian. Jeśli chodzi o opcję "po zalogowaniu", to jest ona bardziej szczegółowa, oraz daje możliwość bezpośrednie kontakty z organami podatkowymi. Chociaż nie widać tej rzeczy na pierwszy rzut oka, portal podatnika ma w posiadania przewodnik, nazywany: „Kroczek po kroku po środku Portalu Podatkowym", dzięki któremu w żadnym wypadku się nie "zgubimy" na owej stronie. Co do samiutkiego adresu internetowego owego portalu, to brzmi on: .
pl - czyli bywa nieodłączną cząstką Polskiego Ministerstwa Finansów (pochodzi od skrócenia oraz występuje jeszcze pod dwójką języczkami poza polskim - w angielskim i języczku rosyjskim.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:10:38
Tagi: program, logo, informacje