topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Samotność jest niełatwa i zdaje sobie sprawę z tego doskonale każdy, kto jej doświadczył

Człowiek okazuje się istotą stadną i życie samemu przez dłuższy czas nie daje żadnej satysfakcji.


Jesteśmy stworzeni do kochania, nieraz tych pokładów miłości mamy w sobie naprawdę wiele, ale z jakiś przyczyn nie jesteśmy w stanie znaleźć sobie partnera do życia.


ogłoszenia
Napisał: Igor Stawiarski
Na podstawie: http://www.flickr.com
pracy
Napisał: Claus Günther
Na podstawie: http://www.flickr.com


Czasem jest to spowodowane lękiem na wspomnienie chociażby trudnego dzieciństwa, nieraz jesteśmy zwyczajnie zbyt nieśmiali, aby zapoczątkować jakąś znajomość i życie upływa nam samemu. Powodów osamotnienia może być bardzo dużo, ale zawsze należy walczyć o to, by uciec od niej wszelkimi dostępnymi sposobami.

Czy ten wpis zainteresował Cię na tyle, że chcesz więcej? Więc po kolejne wiadomości przejdź do poniższego linku. Tam znajduje się kolejny link (http://sasadvisors.pl/nasze-uslugi/).

Bardzo dobrym rozwiązaniem, chociaż niestety bardzo często omijanym przez singli okazują się ogłoszenia matrymonialne. To stary, dobry, wypróbowany sposób, bo bardzo dużą liczbę samotnych dokładnie takie ogłoszenia połączyły na stałe. Niestety wielu samotnych odczuwa niepokój na samą myśl o tym, iż ktoś znajomy mógłby się o tym dowiedzieć, a dodatkowo zadrwić . Nie ma jednak co oglądać się na innych, powinno się zawalczyć o swoje życie, a takie ogłoszenia przynoszą niejednokrotnie rzeczywiście duże efekty. Nikt za nas życia nie przeżyje i jeśli osobiście nie postaramy się o zmiany, to one nie przyjdą. Boisz się, że znajomi będą się śmiać, ponieważ takie ogłoszenia mogą wpaść w ręce wszystkich? Niech żartują. To świadczy o ich niskim poziomie, nie Twoim.


Samotność nigdy każdemu z nas nie będzie dobrze służyła. Zrób wiec wszystko, aby uciec od niej jak najprędzej. Każdy, Ty także zasługujesz na szczęście, a to, jaką drogą je znajdziesz, nie musi nikogo interesować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:10:41
Tagi: czas, rozwiązanie, sposób, osoby