topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Ciekawe pomysły na to, to wręczyć można swojemu mężczyźnie na różne okazje.

Imieniny, urodziny czy teżdzień chłopaka to zaledwie przykładowe okazje na to, żeby podarować swojemu facetowi jakiś ciekawy prezent. Jednak sporo pań miewa ogromne problemy z tym co kupić, żeby upominek rzeczywiście obdarowywanemu się podobał. Niestety nadal będą tu pokutować zwyczajne pomysły, na przykład następne skarpety, kosmetyki czy krawat. O ile w pierwszym czy drugim roku się sprawdzą, o tyle dostając coś takiego po raz kolejny każdy facet może w pewnej chwili nie do końca być szczęśliwym.


skok na bungee
Napisał: Daniela Paz Moya Duarte
Na podstawie: http://www.flickr.com


przecież pomysłów na przeróżne upominki i prezenty dla mężczyzn jest całe mnóstwo i wcale nie trzeba przeznaczać na to jakiś wielkich pieniędzy. Zdecydowanie bardziej liczył się będzie oryginalny pomysł, niż drogi, zupełnie nieprzydatny gadżet. Niezwykle ciekawym pomysłem na przykład może być pójście w stronę zainteresowań swojego pana.

Przypadły Ci do gustu opisy zawarte w tym wpisie? Zatem czytaj wpis (http://123plywamy.pl/), który jest na nowej witrynie. W nim wyszukasz sporo szczegółów.

Takie prezenty są zawsze na czasie, gdyż kolejny gadżet do kolekcji czy coś, co chłopak chciał właśnie sobie kupić z pewnością będą się sprawdzać, oczywiście pod warunkiem, że się je odpowiednio wybierze. Interesujący pomysł na prezent dla niego to także wymyślenie jakieś nietypowej atrakcji, o ile oczywiście ktoś lubi mocne przeżycia czy wysoki poziom adrenaliny. Aktualnie bez najmniejszego problemu można kupić facetowi skok ze spadochronem, na bungy czy przejazd samochodem wyścigowym. Można nie szaleć aż tak bardzo z emocjami i przykładowo kupić kurs nauki gry w bilarda czy jazdy gokartem, one również na pewno ucieszą, a nie będzie obawy, że ktoś nie zdecyduje się jednak wejść na pokład samolotu.
prezent dla chłopaka
Napisał: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com


Co pewien czas pomyśleć również można o jakimś przydatnym drobiazgu, ważne jest jedynie, żeby wybrać coś ciekawego i oryginalnego. Nawet zwykły otwieracz do butelek, jeżeli będzie nietypowo wyglądał bardzo się może spodobać. Na pewno uniwersalny prezent dla chłopaka , który jest już dorosły, będzie jakiś porządny alkohol, albo jeżeli pali papierosy, kubańskie cygaro. A jeżeli się już nic ciekawego nie wymyśli albo nie będzie na to czasu, to przepyszna kolacja również swoje zadanie spełni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:25:11
Tagi: gadżet, Urodziny, przejażdżka, uniwersalny