topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Praca w IT - innymi słowy zalety i wady pracy bez konkretnych godzin i pewnego etatu

W erze laptopów oraz internetu jest zdecydowanie więcej możliwości dostania pracy marzeń. Naprawdę wiele portali prezentuje różnego rodzaju umowy, dzięki którym nie wychodząc z mieszkania można zdobyć ciekawy etat. Jednakże teraz coraz więcej osób zastanawia się nad tym jaką drogę zawodową wybrać, by było się usatysfakcjonowanym i zadowolonym.

Sprzęt IT
Napisał: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dzięki rozwojowi świata mamy zdecydowanie większe możliwości na podróżowanie, odkrywanie świata , a także spełnienie swoich celów. Największym dylematem z którym borykają się ludzie nie są już finanse, lecz czas. Bardzo trudno zwiedzić tak wiele ładnych i zachwycających miejsc w tak krótkim okresie, jakim jest mniej więcej 30 dni wolnego.

Gdzie jeszcze wynaleźć czas na zabawę z małymi dziećmi, pogawędkę z zbuntowanym nastolatkiem czy herbatę z kolegą? Dlatego też dla takich osób świetna będzie praca jako freelancer, to znaczy osoba jaka nie ma stałego etatu ani stałych godzin pracy, tylko realizuje konkretne zamówienie w ustalonym uprzednio czasie. Jest to doskonała sprawa dla ludzi, które nie chcą być przez nic ani przez nikogo dyskryminowane.

Coraz więcej ofert dla osób, które pragną pracować jako freelancer jest w branży IT, która związana jest z technologią informacyjną - praca na . Główna zaleta została przedstawiona już wcześniej, czyli brak określonych godzin pracy i możliwość wykonywania zamówień w dowolnym dniu oraz o dowolnej porze. Kolejnym atutem jest to, że z reguły freelancer, nazywany nieraz jako „wolny strzelec” nie ma nad sobą nikogo kto nim może przewodzić ani kto rozplanowuje mu plan pracy.

Branża IT
Napisał: Sylvain Kalache
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oczywiście jak wszystko ten wariant pracy ma również swoje minusy, pierwszym z nich jest to, że aby zaistnieć na rynku należy być rzeczywiście niezłym w tym co się wykonuje i wykonywać zlecenia dla każdego użytkownika niezależnie od tego czy nam się to podoba czy nie, gdyż jak wszędzie początki bywają ciężkie. Drugim minusem jest to, że znając naturę ludzką często każdy wszystko zostawia na koniec i tuż przed zamierzanym czasem oddania jest kłopotliwie się ze wszystkim wyrobić.

Gdy chcesz zmienić styl swojego funkcjonowania to już dzisiaj rozejrzyj się za propozycjami, jakie skierowane są do osób, które uwielbiają żyć chwilą. Praca (dobra Agencja Pośrednictwa pracy za granicą) jako freelancer w specjalności IT z pewnością otworzy nam drogę do realizowania swoich celów i realizacji nawet najbardziej wariackich planów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:13:14
Tagi: praca, domu, komputerów, IT, osób