topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Niezwykle pożyteczne dodatki do telefonu

Ażeby ochraniać aparat telefoniczny przed zniszczeniem, nieodzowne jest zakup etui. Istnieje sporo gatunków i rodzajów etui, wszystko zależy od gustu eksploatatora smartfona. Jednym z popularniejszych etui do nokii, jest silikonowa nakładka, jaka docelowo przeznaczona jest do ochrony boków i tyłu sprzętu, ale dzięki podniesionym skrajom, łagodnie opasuje ekran, chroniąc go przed rozpadem. Pokrowiec nie blokuje dojścia do klawiszy, także styków systemowych.
etui na Samsung Galaxy
Napisał: Honou
Na podstawie: http://www.flickr.com
Walorem takich etui do nokii oprócz znakomitej dbałości bywa również sposobność doboru kolorystycznego, dzięki czemu telefon jest w stanie przeistoczyć swój wcześniejszy wygląd. Jest to również etui, które doskonale sprawdza się dla latorośli.

Odmienną możliwością jest etui do nokii z klapką. Idealna opcja dla jednostek wyszukujących czegoś w bardziej luksusowym stylu. Kabura, dzięki zamykaniu na klapkę, również ubezpiecza ekran przed skazą. Prócz tego w wewnętrznej części klapki, rozłożona jest osobliwa kieszonka, w jakiej można przechowywać dokumenty, karty kredytowe.Kabura jako etui do nokii z wyjątkiem stylowego wizerunku, jest też w całości funkcjonalna i nie blokuje dojścia do guzików, także złączy systemowych, ma ona zapięcie na podwojony magnes, a mocowanie w jakim się
artystyczne etui na telefon
Napisał: Elisa Fair
Na podstawie: http://www.flickr.com


Rysik do telefonu, to niezwykle praktyczny dodatek do komórki, jaki doskonale sprawdza się w czasie użytkowania, nie pozostawiając przy tym żadnych odcisków na wyświetlaczu. Jest delikatny i poręczny, a szczególnie czuła końcówka z miękkiego tworzywa kauczukowego, nie zostawia odbić na wyświetlaczu.
Bardzo pożytecznym dodatkiem okaże się rysik (polecamy rysik dotykowy) do telefonu powiązany z długopisem, dzięki czemu jest możliwość mieć przy sobie zawsze dwa przyrządy w jednym.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:13:14
Tagi: telefon, Komórka, dokument