topsms.pl witaj gadżetomaniaku

PIT-37 za 2016 rok - przeczytaj więcej informacji na ten temat.

Rozliczanie oraz wypełnianie formularza PIT-37 to sprawa z którą boryka się większa cześć Polaków. To najpopularniejsza odmiana rozliczenia skarbowego.


biuro
Napisał: Cory Doctorow
Na podstawie: http://www.flickr.com


W ciągu poprzednich lat ustawodawca niejednokrotnie adiustował przepisy tyczące się tego rodzaju blankietu. Warto przyjrzeć się jak szczegółowo prezentuje się druk PIT-37 . Wszelkie osoby pracujące, to jest jakie otrzymały w danym roku podatkowym dochód za pośrednictwem płatnika zobligowane są wypełnić formularz PIT-37. Do grona osób pracujących zaliczymy podatników, którzy otrzymali wynagrodzenie ze stosunku pracy albo innego stosunku służbowego, otrzymali renty lub emerytury jak też zapomogi, wykonywali działalność osobiście (zlecenie) czy otrzymali przychód z tytuł praw autorskich albo pozostałych majątkowych. Osoby takie są opodatkowane na zasadach ogólnych, według skali 18-32%, co więcej nie mają oni obowiązku odprowadzania zaliczek na podatek dochodowy. Deklarację podatkową powinni jednakże dostarczyć, osobiście bądź przez internet, dla przykładu poprzez program do rozliczania pit czy w trybie online.


program do rozliczania pit
Napisał: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak rozliczyć PIT-y? Najlepiej – ekspresowo oraz bezbłędnie! Wesprzeć w tym może pity 2016 program. Wtedy prędzej dostaniemy zwrot nadpłaconego podatku bardzo przydatne teksty o rozliczeniach PIT na . Program e-pity jest zaawansowany oraz wyróżnia się bezproblemową, intuicyjną obsługą. Praktyczne jest także to, że zapamiętuje raz wpisane informacje jak też przy następnych rozrachunkach automatycznie sam wprowadza dane.


Mieści wszelkie potrzebne formularze, wiedzie nas kroczek po kroczku, sprawdza a także pomaga posłać wypełnione deklaracje przez sieć do urzędu podatkowego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-15 13:43:56
Tagi: rozliczenia, problem, formularz, pity