topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Przydatne przybory kuchenne

Aby kuchenne życie było łatwiejsze, wymyślono ciekawe narzędzia, o których czasami nawet nie wiemy. Podgrzewacze do jedzenia, a nawet kolorowe gadżety – to typowi pomocnicy pani domu.

Najlepsze wyposażenie kuchni to podstawa. Im więcej funkcjonalnych narzędzi, tym łatwiej zachować ład i przyjemniej podawać dania.
Czajnik ceramiczny
Najnowsze funkcje, zaawansowane pomysły, a zwykle też najłatwiejsze rozwiązania przysłużą się wszystkim.


Udane spotkanie z przyjaciółmi Atrakcje kuchenne mogą przydać się na spotkanie z kolegami lub chociażby wieczór we dwoje. Fondue to szybki sposób na interesujący posiłek (kliknij na url). Można zakupić urządzenie zasilane prądem lub ustawiane na podgrzewaczu. Serowy posiłek miło jest przyrządzić razem, a następnie spożywać, dyskutując. Na deser idealnie pasuje czekoladowe fondue – truskawki w gorącej czekoladzie to prawdziwa przyjemność.Zaparzacze do kawy to następne urządzenie Przygotowanie mocnej kawy w włoskim stylu może zająć tylko chwilę. Moka, bo tak nazywa się to urządzenie, do niedawna była zawsze kuchennej szafce, dzisiaj jest ekstrawaganckim gadżetem dla znawców mocnej kawy. Każdy może ucieszyć przyjaciół filiżanką wyjątkowego naparu.

Proste gotowanie dla całej rodziny Podstawą udanej sztuki kulinarnej są fachowe garnki a jeszcze lepiej, jeżeli są atrakcyjne. Zielone, pomarańczowe, a nawet we wzorki w stylu skandynawskim. Kwiatowe patelnie to też dobry sposób na ozdoby kuchni (czytaj więcej). Podobnie wybierajmy serwisy obiadowe – nie ma nic sympatyczniejszego niż smaczny obiad, ciekawie podany na wyjątkowych talerzach. Można także korzystać z podgrzewacza do potraw. Gorące danie spokojnie może stać na stole, trzymając temperaturę ze względu na naczynie umieszczone na podgrzewaczach.

Czy przeczytane tu informacje okazały się niebanalne? Jeśli tak, to więcej zobaczysz w ofercie (https://oladom.pl/), która także bez wątpienia będzie zachęcająca.

Jest jeszcze cała seria sprzętów ułatwiających gotowanie. Zwykle brakuje miejsca na łyżkę, używanej do mieszania dań w czasie gotowania – wystarczy więc kupić prostą podstawkę.

Dzieła sztuki w kuchni Od dawna wiadomo, że sprzęty w kuchni muszą być użyteczne, lecz też mają cieszyć oko. Sztućce, salaterki, szklanki – mogą być prawdziwymi dziełami sztuki. Dzięki temu nawet najprostsze posiłki i przekąski można serwować z dumą.


Napisał: A.Z.
Na podstawie: Garneczki

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:28:15