topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Odszukaj hurtownię i dystrybutora – to łatwe!

Ten tekst stworzyłem dla kogoś, kto rzadko korzysta z sieci i nie ma pojęcia, jak się w niej poruszać. Najmocniej rekomenduję go handlowcom, którzy chcą znaleźć adres hurtowni lub dystrybutorów określonych produktów. Miłej lektury.


Napisał: Zelmer
Pierwsze to musisz otworzyć swoją przeglądarkę internetową. Jeśli studiujesz właśnie ten artykuł, to znaczy, że jest działa i ten krok możesz zostawić. Uruchom witrynę wyszukiwarki WWW, najpopularniejsze wyszukiwarki to Bing Microsoftu oraz Google. Następnie musisz wyklarować, czego szukasz.Żeby namierzyć i przeczytać ofertę hurtowni AGD w w swojej miejscowości, w wyszukiwarce umieść frazę „hurtownia AGD lokalizacja”. Założę się, że otrzymasz przynajmniej 10 interesujących propozycję. Często wraz ze pozycjami otrzymasz mapkę z punktami, co uprości ci dojazd.

W miejsce hurtowni możesz także porozglądać się za regionalnym dystrybutorem AGD. W takim wypadku do wyszukiwarki powinieneś wklepać „dystrybutor AGD miasto”. Proponuję załączyć konkretną markę towaru, aby ułatwić wyszukiwanie.

Podobnie sprawa wygląda w przypadku innych typów firm, takich jak chociażby dystrybucja oprogramowania. W dobie nowych technologii biznes, który nie promuje się w Internecie i nie ma dobrej reprezentacji w postaci witryny WWW praktycznie nie ma szans na przetrwanie. WWW to wspaniała przestrzeń reklamowa i zbiór tysięcy przyszłych klientów.


W sieci zobaczysz właściwie wszystko – promuje się tam i dystrybutor gier i firma naprawiająca obuwie, gospodarz z okolic Rabki i ekskluzywny hotel na Malediwach, producent lejków i przedsiębiorstwo pogrzebowe, malarz tworzący obrazy na zamówienie i wielki ogólnoświatowy koncern medyczny… Należy jedynie wiedzieć, jak skutecznie szukać. Najważniejszy jest trafny dobór fraz do wyszukiwarki – najkorzystniej w formie bezosobowej i z wskazówkami lokalizacji. O ile chcesz, aby wyszukiwane były wszystkie frazy, użyj po prostu cudzysłowu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:28:14
Tagi: gry, AGD