topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Czajnik ceramiczny

Czajniki ceramiczne, jak każdy wie, to naczynia znajdujące się w każdej kuchni pozwalające przegotowanie wody. klasyczny model czajnika powstaje z garnka z przykrywką mającym wygiętą rurkę pozwalającą na wylewanie wody dokładnie do innych naczyń bez potrzeby podnoszenia górnego wieczka. W sklepach jest mnóstwo takich czajników. Z pewnością każdy z nich ma znaczący gwizdek, który informuje o zakończeniu procesu gotowania wody.

Czajnik kontra czajnik
Czajnik ceramiczny
Najbardziej popularnymi czajnikami są czajniki stalowe z garneczki.pl oraz czajniki emaliowane. Do gotowania wody potrzebują one jednak innego źródła ciepła. Bez dostępu do kuchenki elektrycznej nie ma możliwości skorzystania z czajnika. Z tego powodu na rynku do kupienia są również czajniki elektryczne, które w najkrótszym czasie ze wszystkich dostępnych czajników umożliwią uzyskać wrzącą wodę do kawy. Pionier wśród czajników został stworzony w 1891 roku przez firmę Carpenter Electric Company. Od tego czasu w sprzedaży znalazły się czajniki elektryczne o różnym materiale i różnej pojemności. Najbardziej znanymi czajnikami na prąd są czajniki elektryczne z tworzywa sztucznego, które nieraz odstraszają plastikową obudową i bardzo często nie pasują do naszych gustownych kuchni. Ponadto tworzywo sztuczne jest mało zdrowym materiałem do kontaktu z żywnością, a a już na pewno nie z gorącą wodą.

Czajniki z zastawą Sklep z wyposażeniem kuchni oferuje najzdrowsze czajniki elektryczne wykonane z ceramiki o pojemności 1,2 litra. Wszystkie, dostępne na stronie sklepu posiadają obrotową podstawkę oraz zabudowany element grzewczy. Czajniki z zastawą, to zestawy ceramiczne – czajnik, zaparzacz i filiżanki. Charakteryzują się eleganckim wyglądem. Dla osób posiadających aranżację kuchni w kolorze niebieskim polecamy czajnik ceramiczny DELFT z subtelnymi niebieskimi zdobieniami. Dla fanów przyrody – czajnik ceramiczny MING z pięknym wzorkiem ćwierkających ptaków na drzewie. Osoby o artystycznej naturze na pewno ucieszy czajnik ceramiczny PASSIONATO ze wzorem wirującej w tańcu pary, natomiast osoby lubiące kolory zaczaruje czajnik ceramiczny ART DECO. Bardzo tradycyjnym i dodatkowo pasującym do każdej aranżacji kuchni jest czajnik ceramiczny VENGA z drobnymi czarno-szarymi kwiatkami (sprawdź na stronie http://www.garneczki.pl).

Czajniki ceramiczne W propozycjach sklepu znajdują się czajniki ceramiczne niemieckiej firmy HAEN. Każdy z nich można zakupić dodatkowo z zestawem herbacianym mającym te same zdobienia co czajnik. Sklep z wyposażeniem kuchni proponuje czajniki HAEN o pojemności od 0,6 do 1,2 litra. Wszystkie posiadają oryginalny kształt i wzorek. Czajnik ceramiczny HONG KONG ma pozłacany motyw liści. Natomiast czarny czajnik ceramiczny TOKYO zaskakuje pięknym motywem białych kwiatów spotykanym w Kraju Kwitnącej Wiśni. Czajnik ceramiczny BARCELONA swoimi wzorami oraz kolorami nawiązuje do lat 50. Oprócz tego czajnik ceramiczny AMSTERDAM zaczarowuje bogatym motywem w stylu Delft.Czajniki ceramiczne ze sklepu z drobnym agd dodadzą subtelności Twojej kuchni. Każdy z nich spotka się również z dużą aprobatą jako prezent na Dzień Babci.


Napisał: A.Z.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:28:15