topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Telefony dotykowe oraz ich walory

Obecnie niemal każdy dorosły, a także większość nastolatków ma swój telefon komórkowy. Telefony stacjonarne pomału odchodzą w niepamięć. Ludzie częstokrotnie decydują się na kompletną rezygnację z linii telefonicznej, zamiast niej z kolei wybierają kontrakt z telefonią komórkową. Mogą liczyć na korzystne abonamenty i wiele dodatkowych promocji, m.in. na bezpłatne minuty do przyjaciół ze wszystkich sieci. Najbardziej popularne na rynku są komórki dotykowe, jakie wyróżniają się wieloma atutami.


nokia
Napisał: Nokia
Na podstawie: Nokia
Nie da się zaprzeczyć, iż są niezwykle łatwe w obsłudze. Ich intuicyjne ekrany pozwalają w szybki sposób zaznajomić się ze wszystkimi dostępnymi funkcjami. Maluchy momentalnie orientują się w ich działaniu, tłumacząc później wszystkie możliwości tych komórek swym dziadkom, którzy z reguły wymagają trochę więcej czasu, aby się z nimi oswoić. Problemem też przestają być małe przyciski – ekrany dotykowe są większe, zatem przyciski na ekranie również są bardziej widoczne - więcej informacji.

Nie trzeba ich mocno naciskać, wystarczy lekkie dotknięcie. Nawet rękawiczki nie przeszkadzają nam w obsłudze charakteryzowanych komórek, gdyż wystarczy specjalny długopis, którym uruchomimy pożądane funkcje. Jeżeli nie dostaliśmy go w swoim zestawie, kupimy gadżet w każdym komisie komórkowym bądź w innym sklepie oferującym telefony (https://maxcom.pl/pl/48-telefony-dla-seniorow). Jednakże pamiętajmy, by starać się nosić telefon w specjalnym etui, bowiem większy ekran prościej jest porysować.


Najnowsze modele mają odporne na rozmaitego typu uszkodzenia szkło, lecz zawsze lepiej jest się zabezpieczyć, aby potem nie niepokoić się niewielkimi ryskami, jakie zaniżają jego wartość.
nokia
Napisał: Nokia
Na podstawie: Nokia
Obecnie każdy producent telefonów komórkowych ma w swojej propozycji telefony (https://www.maxcom.pl/pl/21-telefony-stacjonarne) dotykowe. Jedną z wyjątkowo rekomendowanych marek jest Samsung. Qwerty niegdyś robiło furorę, obecnie są to telefony z ekranem dotykowym. Warto też mieć na względzie to, co proponuje Nokia dotykowa, albowiem komórki Nokii są także dobrej jakości - komórka dotykowa.

Jeśli chcesz zapoznać się z konkretnymi telefonami, przejrzyj propozycję internetową bądź pojedź do jednego z salonów, a tam razem ze sprzedawcą dobierzecie wybrany model. Niezależnie czy będzie to iPhone, Samsung czy Nokia – komórka każdej marki może być dla ciebie. Wystarczy, by konkretny model spełniał twoje wymagania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:40:58
Tagi: Internet, telefon, Komórka