topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Smartfony i laptopy marki Samsung

Samsung produkuje dobrej jakości urządzenia elektroniczne - to wiadomo większości ludzi trochę chociaż orientujących się w technologicznych nowinkach. Duża część także wie, że propozycja tej firmy jest mocno zróżnicowana. Z logiem samsunga kupić można sprzęt AGD, cyfrowe aparaty, laptopy i komórki. Rzecz jasna nie są to wszystkie propozycje elektroniczne samsunga, praktycznie nie ma produktów, na których nie znajdzie się charakterystyczne logo tej firmy. Lecz w pewnych dziedzinach samsung przez ostatnie lata wyrósł na prawdziwego lidera.

Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Napisał: Samsung
Na podstawie: Samsung
Przykładowo laptopy samsunga zbierają bardzo pochlebne opinie. Są one świetnie wykonane, a wydajność i moc obliczeniowa połączona jest z bardzo dobrą funkcjonalnością i ciekawą stylistyką. Na przykład SAMSUNG ATIV BOOK 9 LITE TOUCH BIAAY (NP915S3G-K01PL) to mały, bardzo smukły i lekki laptop o wydajnych komponentach. Zastosowano w nim dysk SSD w miejsce standardowego, co pozwoliło na ograniczenie jego wagi do 1.5 kilograma.

Następną grupą sprzętów, wśród których urządzenia firmy Samsung cieszą się ogromną popularnością, są telefony komórkowe i smartfony. Jeszcze przed epoką dotykowych ekranów dobre opinie zbierał Samsung C3520 srebrny. Elegancja obudowa, kilka różnych kolorów do wyboru i małe rozmiary po złożeniu sprawiały, że model ten cieszył się zasłużonym powodzeniem. Obecnie królują smartfony, których przedstawicielem przykładowo może być Samsung Ativ S I8750. Rzecz jasna, jak na sprzęty tej firmy przystaje, także ten (zobacz strona tutaj) model ma świetnie zoptymalizowane podzespoły gwarantujące szybką, stabilną pracę. Duży ekran jest chroniony przez bardzo odporne na zarysowania szkło Gorilla Glass, a co ciekawe, jest to jeden z pierwszych modeli, które działają pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Phone 8. Spośród interesujących aparatów telefonicznych samsunga wymienić również trzeba SAMSUNG (polecamy obudowa Samsung Galaxy Xcover 3) B2710 SOLID czarny (zobacz w CENEO). Ten model telefonu charakteryzuje się tym, że obudowa jego jest całkowicie odporna na trudne sytuacje, na przykład takie jak kurz, woda albo uszkodzenia mechaniczne.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:05:00
Tagi: AGD, smartfony, Samsung, telefony komórkowe, Windows