topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Komfort i niezawodność użytkowania telefonów apple

Zbliża się okres urlopowy i mnóstwo ludzi planuje dłuższe podróże. Organizując wyjazd jedynie z ekwipunkiem podręcznym powinniśmy wziąć pod uwagę, że poniektóre rzeczy są zabronione na pokładzie samolotu.


apple iphone
Napisał: Esther Vargas
Na podstawie: http://www.flickr.com
W czasie lustracji na lotnisku mogą one zostać nam nieodwracalnie zabrane, a później zniszczone. Na stronie internetowej przedstawicieli linii lotniczych jest możliwość przeczytać, że restrykcje dotyczące zawartości ekwipunku podręcznego zależą od przepisów ważnych na danym lotnisku i mogą się różnić w zależności od tego, dokąd jedziemy- Podróż tylko z bagażem podręcznym to oszczędność pieniędzy, komfort i rzeczywiście jest możliwość bez kłopotu zapakować się w taką walizkę nawet na dłuższą wycieczkę.

Bagaż podręczny ma możliwość zawierać jedzenie, napoje, oraz mleko dla malutkich dzieci. Pracownicy ochrony zdołają nas poprosić o posmakowanie tych artykułów, w celu stwierdzenia czy faktycznie mamy do czynienia z pokarmem. Istnieje możność wsunięcia do bagażu podręcznego lekarstw niezbędnych w czasie lotu. Poleca się, aby mieć przy sobie poświadczenie lekarskie, receptę, albo inny dowód świadczący o konieczności ich zażywania.

To co trzeba zawęzić w bagażu podręcznym, to płyny. Przez płyny rozumie się również wszelkie maści, pomadki, kremy, pianki, tusze do rzęs, dezodoranty, lakiery do włosów, pasty do zębów. Wszelki płyn powinien znajdować się w zbiorniku o objętości nieprzekraczającej 100 ml, a wszystkie pojemniki z płynami powinny być zapakowane w jedną przezroczystą plastikową torbę z możliwością wielokrotnego zamykania. To co wszyscy podróżujący biorą ze sobą na pokład to z pewnością telefony apple. Każdy eksploatator owego telefonu jest dumny z jego dysponowania- komentarz z strony.


telefon iphone
Napisał: Francesc Genové
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aparaty Apple cieszą się słusznie dobrą opinią eksploatatorów. I chociaż producenci konkurencyjnych urządzeń z systemem Android, czy Windows Phone starają się najczęściej prześcigać na specyfikacje techniczne, Apple stawia przede wszystkim na komfort i niezawodność użytkowania. Urządzenia mobilne Apple biją rekordy sprzedaży we wszystkich krajach. Sam iPhone ponownie po trzech latach prześcignął portfolio Samsunga, a iPady pomimo wyhamowania wzrostów w segmencie tabletów dalej mają silną sytuację.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:04:03
Tagi: iPhone, podróż, podróżowanie, Urządzenia, sprzęty