topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Pracujesz na budowie? Postaw na prosty solidny telefon komórkowy.

Smartfon zagościł już na stałe w większości polskich domów. Stosujemy go w domu, pracy, szkole, w drodze na zakupy…chyba już wszędzie. Wbrew pozorom są jednak przypadki, kiedy smartphone nie sprawdzi się w pracy.


telefon na budowę
Napisał: Janderson.L
Na podstawie: http://www.flickr.com


stykówka - wakacje
Napisał: Łukasz Miśkiewicz
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jakie to sytuacje?


prosty telefon
Napisał: controlarms
Na podstawie: www.flickr.com


Istnieją zawody, które nie sprzyjają posiadaniu smartfona. Dotyczy to przede wszystkim takich prac narażonych na ryzyko upadku bądź upuszczenia, jakby nie patrzeć, dosyć delikatnego urządzenia. Szczególnie budowa nie jest najlepszym miejscem na tRzymanie przy sobie tego typu telefonu. W takich miejscach, jak plac budowy czy warsztat samochodowy przyda się prosty telefon na budowę, który nie jest tak wrażliwy na upadki jak znaczna część najczęściej używanych dzisiaj smartfonów- odsyłam do tej strony.
A jaki wybrać telefon na budowę? Najważniejsze jest żeby posiadał mocną obudowę i jak najmniej szklanych elementów, które nietrudno uszkodzić. Patrząc na koszty kupna smartfona znacznie korzystniej jest kupić prosty i tani telefon, który posłuży nam głównie do komunikowania się z innymi ludźmi- kliknij po źródło.


Jeśli Twoja profesja wiąże się z budową albo na przykład mechaniką samochodową, pomyśl, czy nie warto kupić osobny telefon z przeznaczeniem tylko do pracy, żeby nie narazić się na niepotrzebne koszty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-28 15:48:52
Tagi: Rzym, miejsca, miejsce, urząd, samochod