topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Poduszka do karmienia i kojec dla dziecka - nadzwyczaj ważne „akcesoria“, w które powinna zaopatrzyć się każda świeżo upieczona mama

Wkrótce zostaniesz mamą? Okres ciąży to niewątpliwie czas pogodnego oczekiwania, ale i wytężonych przygotowań.


SPA
Napisał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com


Piłkarz
Napisał: Phil Warren
Na podstawie: http://www.flickr.com


W końcu powitanie nowego członka rodziny to ogromna rewolucja w życiu każdego rodzica.
O czym należy pamiętać, zanim maleństwo pojawi się na świecie? Ubranka, butelki pampersy, smoczki, preparaty do pielęgnacji - lista przedmiotów, które trzeba kupić jest niesłychanie długa. Ale musi się na niej znaleźć jeszcze jedna ważna rzecz jeszcze jedna ważna rzecz, a mianowicie poduszka do To wielce użyteczny gadżet, stworzony dla komfortu młodej mamy jak i samego maluszka. Pozwala on bowiem znacznie odciążyć kręgosłup karmiącej, a bobasowi uniknąć przykrych kolek lub infekcji. Ponadto poduszka do karmienia - poprzez swój kształt i kolor - może stymulować wyobraźnię małego człowieka już w pierwszych miesiącach życia.


‭Warto zaopatrzyć się także w kojec dla . Dzięki niemu malec zyska bezpieczną przestrzeń do zabawy oraz rozwijania swej niezależności, a rodzic - odrobinę „wolności“, którą będzie mógł wykorzystać choćby na wykonanie kilku pilnych telefonów czy też umycie naczyń po śniadaniu. Kojec dla dziecka można bez najmniejszego problemu złożyć i zabrać ze sobą na przykład na wakacje. Utrzymywanie go w czystości również nie nastręcza większych trudności.


Niezaprzeczalnie każda świeżo upieczona mama powinna zakupić poduszkę do karmienia i kojec dla dziecka. Owa inwestycja się najzwyczajniej w świecie opłaca!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-26 12:38:23
Tagi: gadżet, wakacje, narodziny, rodzic