topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Jakim sposobem tanio zreperować uszkodzony sprzęt AGD, w którym miejscu kupić do niego niezbędne części.

Sprzęty AGD posiadają taką cechę, że co pewien czas mogą się zepsuć. Szczególnie, jeżeli pomagają im w tym producenci, projektując urządzenia w taki sposób, aby psuły się chwilę po ukończeniu okresu gwarancyjnego. Kolejnym problemem jest fakt, że w niejednym przypadku części sprzętów projektowane są w taki sposób, żeby nie dało się ich łatwo powymieniać.


mastercook
Napisał: Mastercook
Na podstawie: Mastercook
Przykładem mogą być bębny do pralek, od któregoś momentu są one wykonywane w całości z łożyskami, i w przypadku awarii tych ostatnich trzeba kupić nowy. A że jego cena jest porównywalna z zakupem nowej pralki, to wiele osób nie będzie się decydować na naprawę i woli kupić kolejne urządzenie. Jakie za parę lat spotkać można dokładnie taka sama sytuacja, i trzeba będzie kupić znowu nowe. Niemniej z dużą częścią urządzeń takich problemów nie ma, nawet jeśli ulegną awarii po skończeniu okresu gwarancji, to bez problemu da się do nich kupić wszystko czego się będzie potrzebować do naprawienia. Części takie znaleźć można zarówno u autoryzowanych przedstawicieli takich firm, jak przykładowo mastercook, jak również u zupełnie niezależnych sprzedawców - . http://north.pl/czesci-agd,g1070.html (http://north.pl/czesci-agd,g1070.html)
Jeśli się pojawi awaria sprzętu AGD do wyboru będą dwie drogi. Jeśli zepsuje się coś, to można samodzielnie zreperować, to zdecydowanie najlepiej będzie kupić odpowiednie części i samodzielnie naprawić usterkę. Duże znaczenie na rynku zamiennych części od niedawna zaczął odgrywać internet, i zwiększająca się ilość ludzi właśnie tam szuka tego, czego potrzebują. Większość producentów
mastercook
Napisał: Ego Public Relations
Na podstawie: Ego Public Relations
uruchomiła już swoje sklepy firmowe, w nich można zamówić części, zapłacić i po kilku dniach dostać przesyłkę z towarem.

Również niezależni sprzedawcy oferują spory wybór zamiennych części, zwłaszcza do starszych typów urządzeń, więc jeśli coś się zepsuje, i da się to samemu naprawić, to chyba każdy podzespół się kupi. W niejednym przypadku jednak własnoręczna naprawa nie jest możliwa, i wtedy niezbędne jest wezwanie doświadczonego serwisanta, który sam już będzie się troszczył o części, które będą do tej naprawy potrzebne.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-18 09:53:19
Tagi: projekt, oferta, sprzedawca, sprzętu