topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Etui do telefonu, czyli telefon naprawdę solidnie chroniony

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt z nas nawet nie marzył o telefonach komórkowych. Dzisiaj nie wyobrażamy sobie bez nich funkcjonowania. Co ciekawe, aktualnie możliwe do zakupienia komórki w niczym nie przypominają tych, które pojawiły się na polskim rynku jako pierwsze.


To
smarfon
Napisał: Maurizio Pesce
Na podstawie: http://www.flickr.com
tak naprawdę pomniejszone komputery, które mają wielkie możliwości. Kosztują także coraz więcej. I właściwie z tego powodu wymagają dobrego zabezpieczenia. Bez względu na to czy wybieramy telefon Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL czy Microsft Lumia 535 - http://www.etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=247&device_model[0]=243[0]=247&device_model[0]=243, powinniśmy zadbać o odpowiednie etui. Tylko wtedy telefon będzie wspaniale chroniony. Na szczęście dzisiaj w sklepach bez większego kłopotu zakupić można etui na telefony takie, jak Asus Zenfone 2 Laser ZE500KL ( www.etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=225&device_model[0]=1589[0]=225&device_model[0]=1589) i Microsft Lumia 535. Jeszcze jakiś czas temu, a więc w czasach, kiedy pojawiły się pierwsze komórki, chętnie wybieraliśmy etui z silikonu. Nie prezentowało ono zbyt dobrze, ale było w stanie zapewnić dość dobrą ochronę komórki. W naszych czasach takie etui dostrzec warto na naszych telefonach coraz rzadziej. Zdecydowanie częściej decydujemy się na etui z eleganckiej eko skóry, która jest trwała i doskonale chroni nowoczesny telefon. Etui z eko skóry naprawdę chętnie kupowane jest przez biznesmenów oraz osoby wykonujące zawód, w którym liczy się wspaniały wygląd. Teraz w sprzedaży odszukać można etui z eko skóry w bardzo zróżnicowanym kolorze. Najczęściej wybierane są oczywiście te czarne, ale nie brak osób, które są nastawione na znacznie bardziej odważne kolory.


Wspaniale wykonane etui chroni tak naprawdę wyświetlacz telefonu. W obecnie stosowanych komórkach to właściwie ta część jest najbardziej delikatna i narażona na uszkodzenia. Etui sprawia, że wyświetlacz nie rysuje się i nie ulega uszkodzeniu, kiedy nawet urządzenie nam upadnie. Aktualnie oferowane etui wykonane są tak, że aby skorzystać z urządzenia nie musimy ich nawet na moment zdejmować. W dużej mierze ułatwia to proces wykorzystania z telefonu i sprawia, że zadzwonienie czy wysyłanie wiadomości typu SMS jest naprawdę bardzo proste.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-23 11:08:19
Tagi: telefon, wyświetlacz, Komórka