topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Ranking wielu typów planszówek

Wszyscy znacznie cenią sobie rozrywkę, persony związane własnie z tą branżą zarabiają duże pieniądze na swej pracy. Oglądamy telenowele, teleturnieje mecze piłki ręcznej -rozrywki niezbyt pobudzające nas intelektualnie, mające jedynie na celu "zabić czas".
Są również czynności bardziej budujące, jak czytanie książek, zainteresowania powiązane z malowaniem lub zbieraniem cennych okazów. Są również gry, wszelkiego rodzaju. Zarówno planszówki jak i komputerowe, posiadające rzesze oddanych fanów. Które z nich są lepsze?

Gry planszowe

Tego typu rozrywka minionych latach przeżywa prawdziwy renesans, mamy do dyspozycji znacznie więcej sklepów skupiających się w tym produkcie, wydawane są coraz to kolejne publikacje. Jeżeli spojrzymy na ranking gier planszowych, to zobaczymy, że największym powodzeniem cieszą się te dla kilku osób. Bowiem gra tego typu to także znakomita okazja do spotkań międzyludzkich. Czeka cię tydzień integracyjny ze studiów? Wybierasz się na długi weekend z znajomymi w góry? Czy może planujesz zorganizować awangardowe przyjecie?

Planszówka
Napisał: Will Merydith
Na podstawie: http://www.flickr.com
Planszówki to fascynująca opcja dla osób, które cenią sobie zabawy bez alkoholu, dzięki sporej dozie rywalizacji, godziny będą lecieć bardzo szybko, a my będziemy wspaniale się bawić. Jeżeli nie wiesz, od czego rozpocząć, ranking gier planszowychprzyjdzie ci z pomocą. Często są one podzielone są na kategorie, które usprawnią nasz wybór.Laptop gamingowy
Napisał: Mike McCune
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gry komputerowe
Jak i także te na konsole, są numerem jeden jeżeli chodzi o rozrywkę. dużo graczy potrafi grać całą noc, nie odczuwając zmęczenia. Jest to niestety opcja wymagająca pokaźnych inwestycji. Bowiem oprócz samego egzemplarza gry, który zazwyczaj jest droższy od planszówki, musimy także zakupić właściwy sprzęt. Komputery stacjonarne, laptopy gamingowe, platformy - to wszystko dużo kosztuje, szczególnie najnowsze modele. Bowiem jeśli pragniemy cieszyć się grą, która dopiero co wyszła na rynek, musimy mieć najwyższej jakości oprogramowanie, jako, że w przeciwnym razie, nie odpalimy jej. Poza tym, każdy z tych sprzętów może być użytkowany jedynie w domu, wyjątek stanowią tutaj jedynie laptopy gamingowe. Ale również ich nie weźmiemy ze sobą na wakacje z rodziną, bo trudno będzie się integrować.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, który rodzaj gier jest popularniejszy, oba bowiem mają grupę fanów jak i przeciwników. Planszówki sprzyjają integracji z innymi ludźmi, gry cyfrowe raczej bawią nas w pojedynkę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-25 15:14:13
Tagi: gry, gry planszowe, laptopy