topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Dron quadrocopter - czyli z jakiego powodu tworzenie filmów w locie może być łatwe i przyjemne

Fotografowanie pleneru, to spore wyzwanie, w szczególności, jeżeli do zarejestrowania jest naprawdę spory obszar, równocześnie mocno urozmaicony i bogaty w ciekawe elementy. Stąd też opłaca się stosować nowoczesne możliwości i rozwiązania w tym względzie. Takim rozwiązaniem może być dron quadrocopter. Co warto wiedzieć na temat tego urządzenia? Jakie modele dronów wybierać? Tego rodzaju urządzenie posiada kamerę oraz konkretnej pojemności kartę SD, na jakiej można zapisać poszczególną ilość informacji. Dzięki dronowi filmowanie z powietrza jest znacznie łatwiejsze i sprawniejsze.
Szukasz ofert filmowania z lotu ptaka? Przeczytaj http://www.dronlandia.pl/filmowanie-z-powietrza!

latający dron
Napisał: Dennis Jarvis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Co istotne, możemy z jego udziałem dotrzeć do rozmaitych miejsc, nawet tych uciążliwych. Dron pozwala zakodować zarazem wąski, jak i szerszy fragment przestrzeni. Ponadto może ujmować ją pod różnym kątem, dlatego warto pomyśleć o nim w pierwszej kolejności, zwłaszcza jeśli interesująca nas przestrzeń jest mocno rozbudowana. Co ciekawe, drony wcale dużo nie kosztują. Dostępne są modele, jakie można kupić już od stu złotych, choć rzecz jasna będą różnić się parametrami od tych droższych modeli. Różnice związane są z różnymi kwestiami. Chodzi między innymi o zasięg, jaki można rejestrować, o dodatkowe funkcje, czy o czas ładowania baterii. Jeśli chodzi o przydatne funkcje, to oczywiście im jest ich więcej, tym model więcej kosztuje, ale jednocześnie jest bardziej użyteczny. Jakiego rodzaju mogą to być funkcje? Bardziej wyspecjalizowane drony, mogą nie tylko rejestrować obraz za dnia, ale także nocą, dzięki funkcji, która to umożliwia: http://www.dronlandia.pl/DJI-Inspire-1.

filmowanie z powietrza
Napisał: Ha1000
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ponadto wyspecjalizowany sprzęt, może bez problemu pozwalać na montowanie kamery, tak, by dotrzeć do nawet bardzo trudnych zakamarków. Następną pożyteczną funkcją jest funkcja powrotu, umożliwiająca zaprogramowanie drona w taki sposób, aby w konkretnym czasie sprzęt pojawił się w wybranym miejscu. Pozostałe udogodnienia, to również wbudowany GPS, czy ciśnieniomierz. Dronami możemy także bez problemu sterować, także za pomocą swojego smartfona. Jest to zatem bardzo przydatne i funkcjonalne urządzenie, które sprawdzi się w wielu warunkach. Przeróżne modele dronów wyszukamy między innymi w internecie, w szczególności na portalach tematycznie związanych z tym zagadnieniem.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-03 13:57:15
Tagi: urządzenie, model, przestrzeń, zasięg