topsms.pl witaj gadżetomaniaku

March 2016 archive

Tabliczki znamionowe - czym się odróżniają oraz jak powinny być zrobione?

urządzenia RTV
Napisał: Senado Federal
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każda maszyna, urządzenie czy środek transportu domaga się precyzyjnych oznakowań. Służą do tego tabliczki znamionowe, zamieszczające podstawowe szczegóły co do nazwy konkretnego produktu, producenta, jaki zajął się ich wytwarzaniem lub rok produkcji. Krótki opis pozwala zapoznać się z znaczącymi danymi oraz dowiedzieć się o możliwej metodzie przyłączenia sprzętu albo odpowiednich warunkach jego pracy, jakie zagwarantują prawidłowe działanie, np. odnoszących się do napięcia zasilającego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-31 18:35:23
Tagi: Urządzenia, firma, produkcja, etykiet

Kostiumy karnawałowe dla brzdąców to szeroka fantazja najmłodszych.

Przebrania karnawałowe dla dzieci
Napisał: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy dziecko szykujemy na bal karnawałowy, chce wyglądać przepięknie oraz zafascynować swoim kostiumem pozostałych. Świat dziecięcej fantazji jest bezgraniczny oraz najrozmaitszy. Wystarczy przypomnieć sobie okres podczas gdy my byliśmy dziećmi i nasze pomysły.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-24 14:19:23
Tagi: rynek, świat, aniołki, bohaterowie

Buty, które bez wątpienia zwrócą uwagę wśród miłośników różnych dyscyplin sportowych

buty sportowe na stopach
Napisał: Richard Sue
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aktualnie trendy będą buty, które bez wątpienia będą zwracać uwagę wśród wielbicieli różnych dyscyplin sportowych. Jest to bowiem obuwie komfortowe, które skojarzy się z dowolnością wyboru. Co więcej, o ile wcześniej buty sportowe kojarzyły się głównie z tym, że korzystali z nich ludzie uprawiający sport i nie można było w nich chodzić na co dzień, tak aktualnie są to rzeczywiście ciekawe buty pod kątem designu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-22 13:12:20
Tagi: buty, sklep, modele, praca, obuwie

Przepis na oreo cookies - łatwy sposób na ciastka

Ciasto na talerzu
Napisał: Dan Cake
Na podstawie: Dan Cake
Przyszedł czas pieczenia ciast, robienia pysznych przekąsek i słodkości. Chciałabym się z wami podzielić moim standardowym miksem słodyczy, które rok rocznie mają najważniejsze miejsce na bożonarodzeniowym stole. Podam wam też koncept na oreo cookie balls – moją smaczną nowość!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-17 09:38:19
Tagi: ciasta, pieczenie ciast, świąteczne wypieki

Jakim sposobem sprawnie zabezpieczyć nasz telefon komórkowy?

telefon
Napisał: NOKIA
Na podstawie: NOKIA
Uniwersalnie wiadomo, że praktycznie każdy z nas posiada obecnie swój prywatny telefon komórkowy. Jest to bowiem urządzenie, jakie pozwala nam się bez trudności komunikować z innymi ludźmi w dowolnie wybranym przez nas momencie. Trzeba w tej sytuacji potwierdzić, że prawdopodobnie nikt z nas całkowicie nie wyobraża sobie momentu, gdyby komórki miałyby zostać niespodziewanie wycofane z użytku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-14 13:51:19
Tagi: Komórka, etui, Aplikacje

Sklepy online z zabawkami dla dzieci wzbudzają duże zainteresowanie

drewniane zabawki
Napisał: Dr. Bashi™
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sklepy online z zabawkami dla dzieci wzbudzają dziś rozległe zaciekawienie, ponieważ w wielu przypadkach mają bardzo fascynujący, wielki asortyment zabawek, jakich nie znajdziemy w zwyczajnych sklepach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-11 16:11:18
Tagi: dzieci, asortyment, sklep z zabawkami

W jaki sposób wybrać dobry telefon służbowy

telefony
Napisał: Maurizio Pesce
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednym z najbardziej znaczących symboli współczesnego świata jest telefon komórkowy. Wykorzystujemy go wszyscy. Początkowo był to zwyczajnie wygodny telefon. Najbardziej pożądaną cechą owego przedmiotu była solidność baterii i wytrzymałość samego telefonu. Dzisiaj takie urządzenia to dosyć skomplikowane rzeczy, możemy nawet zaryzykować stwierdzenie że są to niewielkie komputery. Umożliwiają komunikowanie się z innymi na wiele sposobów. Telefony (poza swą podstawową funkcją) są to przyrządy pomagające nam organizować czas co obecnie wydaje się równie ważną funkcją jak rozmowa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-10 14:04:16
Tagi: Urządzenia, Telefon komórkowy, dane techniczne

Znajdź najlepszy serwis laptopów i sprzętu RTV, by wiedzieć kto naprawi popsute urządzenia

laptop
Napisał: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl
W sklepie z elektroniką będziemy mogli odnotować dużo rozmaitych urządzeń, jakie chcielibyśmy posiadać. Na nieszczęście nie na każdą rzecz nas stać, albowiem pionierskie urządzenia kosztują dużo pieniędzy i mogą sobie na nie pozwolić wyłącznie majętni sprzedawcy, jacy co miesiąc zarabiają kilkanaście tysięcy złotych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-08 14:29:16
Tagi: telewizor, serwis, notebook

Wyprawka dla maleństwa, czyli na jakie wydatki muszą przygotować się rodzice, którzy spodziewają się syna

na spacerze z dzieckiem
Napisał: Herry Lawford
Na podstawie: http://www.flickr.com
Narodziny syna są tak źródłem szczęścia, jak i źródłem dość sporych wydatków. Chociaż pieniądze wydawane są skądinąd z nieukrywaną satysfakcją, to w wielu przypadkach rodzinny budżet może zostać bardzo nadwątlony. To może wydawać się trochę kuriozalne naszym dziadkom, ponieważ w tamtych czasach trzeba było sobie radzić przy niepokaźnej ilości przyborów. A ze względu na obszerność poruszanej tematyki, skupimy się jedynie na dwóch wybranych przykładach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-03 14:29:14
Tagi: zabawki, rodzice, wózki, atesty

Dron quadrocopter - czyli z jakiego powodu tworzenie filmów w locie może być łatwe i przyjemne

dron
Napisał: Walter
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fotografowanie pleneru, to niemałe wyzwanie, zwłaszcza, jeśli do zarejestrowania jest naprawdę spory obszar, jednocześnie mocno urozmaicony i bogaty w ciekawe elementy. Dlatego opłaca się stosować nowoczesne możliwości i rozwiązania w tym zakresie. Jednym z nich jest dron quadrocopter. Co warto wiedzieć jeśli chodzi o to urządzenie? Jakie modele dronów zamawiać? Wspomniane urządzenie wyposażone jest w kamerę oraz w konkretnej pojemności kartę SD, na jakiej można zarejestrować poszczególną ilość danych. Dzięki dronowi filmowanie z powietrza jest o wiele łatwiejsze i sprawniejsze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-03 13:57:15
Tagi: urządzenie, model, przestrzeń, zasięg

Użyteczne urządzenia gastronomiczne - niezbędnik w twojej kuchni

wnętrze kuchni
Napisał: Cory Doctorow
Na podstawie: http://www.flickr.com
By praca w kuchni była przyjemna, na pewno powinniśmy zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria kuchenne. Jest ich naturalnie niemało. Jednym z niezbędników w każdej kuchni z pewnością okaże się mikser.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-02 08:41:16
Tagi: sklep, kuchnia, ubrania, mikser, fartuch

Na czym polega kwestia legalizacji wag? Dlaczego jest to takie istotne i kiedy należy to zrobić?

waga
Napisał: MPM
Na podstawie: MPM
Legalizacja jest to zespół zadań, jakie obejmują sprawdzanie, stwierdzenie jak i zaświadczenie dowodem legalizacji, że konkretny przyrząd pomiarowy spełnia wymagania, jakie określa odpowiednie rozporządzenie Ministra Gospodarki. Dokument zrobienia legalizacji to świadectwo, jakie potwierdza spełnienie określonych wymagań. Jest to obowiązkowe dla konkretnych rodzajów przyrządów podanych w Rozporządzeniach Ministra Gospodarki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-01 10:13:15
Tagi: urządzenie, legalizacja, dystrybutor