topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Masz w planach w góry i marzysz o tym,aby mieć super pamiątkę? Postaw na kamerę sportową

Jeszcze kilka lat temu temu większość Polaków wolała bierne spędzanie wolnego czasu. Lubiliśmy oglądanie telewizji i granie na komputerze. Teraz sytuacja ta wygląda całkiem inaczej. Duża grupa osób wyjeżdża na weekendowe wycieczki czy trwające nieco dłużej urlopy, podczas których wypoczywa aktywnie. Wśród miejsc chętnie wybieranych wymienić trzeba góry.

dron
Napisał: Adam Meek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fani niezwykłych pamiątek z własnych wyjazdów bez żadnych wątpliwości usłyszeli już o czymś, co określa się jako dron GoPro Karma - nie ma lepszego sprzętu. O tym interesującym wynalazku można było przeczytać pod koniec ubiegłego roku. Aktualnie dron GoPro Karma to marzenie znacznej części osób, które cenią sobie inne od wszystkich pamiątki z wakacji. Kamery sportowe to na chwilę obecną wuelki hit wśród osób, które oddają się białemu szaleństwu, skaczą na bungee czy stawiają na snowboard. Polecane są również osobom lubiącym raczej spokojne wędrówki po górach. Prawidłowo wyposażona kamera o charakterze sportowym pozwoli nie tylko wykonać rewelacyjne zdjęcia, ale również nakręcić film.

W trakcie jazdy na nartach czy wędrówki po górach można umocować ją do kasku czy chociażby plecaka i zwyczajnie włączyć. Wszystko zrobi się bez naszego udziału. Kamery sportowe to spory wydatek, ale obecnie ich ceny coraz bardziej spadają. Dzięki temu coraz częściej mogą kupić je zwykli zjadacze chleba, którym zależy zwyczajnie na tym, aby ze swojego wyjazdu przywieźć niezwykłą pamiątkę.kamera go pro
Napisał: Creative Tools
Na podstawie: http://www.flickr.com
Filmiki kręcone kamerami sportowymi są niezwykle naturalistyczne. Określony kąt ujęcia gwarantuje to, że podczas oglądania nagranego taką kamerą filmu można na chwilę poczuć się tak, jakby znowu znalazło się w danym miejscu w idealnym centrum wydarzeń. To właśnie za takie wrażenia wyjątkowo mocno doceniane są kamery sportowe, których sprzedaż z miesiąca na miesiąc rośnie, gohero.pl/Bez najmniejszych wątpliwości trend ten naprawdę długo będzie się utrzymywał. Obecnie bowiem bardzo dużo osób lubi pochwalić się tym, jak wyglądał ich urlop. A kamera mająca sportowy charakter nadaje się do tego celu rewelacyjnie. Idąc dalej, nakręcone z jej pomocą filmiki można od razu umieszczać na swoim koncie na serwisach społecznościowych. Dostępne dzisiaj kamery sportowe wyposażone zostały bowiem w możliwość bezprzewodowego łączenia się z globalną siecią komputerową. To jeszcze silniej zwiększa możliwości ich zastosowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-04 15:29:05
Tagi: kamera, film, góry, filmiki