topsms.pl witaj gadżetomaniaku

W jaki sposób da się ochraniać smartfon przed uszkodzeniami mechanicznymi, podstawowe rodzaje etui

Każdego roku na całym świecie produkuje się setki milionów komórek i smartfonów. Bez przerwy ukazują się coraz to nowe modele, o jeszcze większej przekątnej wyświetlacza czy mocniejszym procesorze, więc telefon jest obecnie najczęściej chyba zmienianym urządzeniem elektronicznym. W dużym stopniu wynika to z działań telekomunikacyjnych koncernów, jakie w cyklach dwuletnich sprzedają swoim klientom za symboliczną kwotę nowy aparat.

telefony
Napisał: César
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dużo takich urządzeń jest jeszcze później używanych, ale większość z nich będzie żyła co najwyżej kilka lat. Ponieważ komórki stały się niemalże przedmiotem osobistego użytku, niektóre osoby nie dają rady wręcz się z nimi rozstać choć na parę chwil, to warto zadbać o to, żeby dały one radę w przyzwoitym stanie przetrwać do następnej umowy. Niestety trzymanie aparatu w kieszeni, kładzenie go w przypadkowych miejscach czy nawet upadki z jakiejś wysokości sprawiają, że może się on porysować czy nawet całkiem zniszczyć. Jednak są do kupienia akcesoria, które chociaż trochę ochronią urządzenie przed takimi przygodami. Ważną sprawą, o której trzeba pomyśleć kupując nową komórkę powinien być pokrowiec na telefon (polecamy sklep internetowy Etuo). Nawet najprostsze egzemplarze w dużym stopniu będą zabezpieczać obudowę przed uszkodzeniami, a rozmaitych odmian pokrowców jest bardzo dużo, więc wybierać jest w czym. Pokrowce będą się różnić od siebie przede wszystkim materiałem, z którego je wykonano. Popularne są wersje z silikonu, czasami w dość ciekawych kolorach, lecz chronią one jedynie obudowę z tyłu, lecz przodu już nie.personalizowany case na telefon
Na podstawie: pixabay.com
W takim przypadku dużo lepiej nadawać się będą pokrowce z klapką, która przeważnie jest zamykana, a otwiera się ją tylko podczas dzwonienia. Pokrowce poza różnymi wzorami będą się różnić również kolorami. Tu pomysłowość projektantów nie ma wprost granic, a od jakiegoś czasu popularność zdobywają również - zobacz oferowane opcje. Dostarczając firmie produkującej tego typu obudowy swoją fotografię da się swój telefon uczynić rzeczywiście wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-14 15:16:49
Tagi: aparat, smartfon, projekt, Obudowa, ochrona