topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Gry planszowe wróciły do mody - jakie gry są teraz modne?

W dzisiejszych czasach wracamy do korzeni. Choć można powiedzieć, że to słowa odrobinę na wyrost, gdy mowa o grach planszowych, ale na sto procent możemy powiedzieć, że planszówki powracają do łask. Nie tylko coraz więcej osób je wybiera, ale też coraz większa liczba osób zaczyna je tworzyć. To bardzo istotne, bo popyt jest ogromny. Jeżeli chodzi o gry planszowe Warszawa przoduje w miejscowościach, gdzie można wybrać takie gry. Każdy sklep z grami planszowymi stara się w jakiś sposób wyróżnić, by przyciągnąć do siebie jak najwięcej klientów.
gra planszowa
Napisał: yoppy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednak w związku z tym, że jednak sklepów z grami planszowymi nie ma aż tak wiele, to i tak tego typu sklepy się wyróżniają. A planszówek jest rzeczywiście sporo. Są te, które od lat były i które jeszcze przez długi czas będą świeciły triumfy wśród graczy, ale pojawiają się nowe, które zyskują ogromne grono zwolenników. Tak, więc jeżeli nie posiadamy w domu żadnej planszówki, to powinniśmy, to czym prędzej pozmieniać. W drodze z pracy dobrze zahaczyć o sklep z grami planszowymi i spędzić wieczór z narzeczoną lub z rodziną właśnie przy jakiejś świetnej grze. Nie ma sensu po raz kolejny gapić się bezmyślnie w telewizor skoro możemy razem usiąść i pograć w jakąś interesującą grę. Wystarczy jedynie przed kupnem sprawdzić dla ilu ludzi jest przeznaczona dana gra i można śmiało zacząć się bawić.
Strategiczna planszówka
Kiedy chodzi o gry planszowe, to ostatnio pojawiło się ich mnóstwo. Można kupić na przykład gry planszowe strategiczne, które są rzeczywiście bardzo zajmujące, bo trzeba się skupić, żeby udało nam się wygrać z innymi graczami albo przynajmniej nie przegrać z dużą stratą . Są również gry, które mają za zadanie pozwolić się zupełnie zrelaksować do takich na sto procent można zaliczyć kalambury i wiele innych. Gdy mamy zamiar pobawić się przy planszówce, to bez względu na, to na jaką z gier postawimy zabawa na sto procent okaże się przednia.
Wiadomo, że nadal są ludzie, którzy twierdzą, że możemy przecież zagrać w coś na komputerze, ale jednak gra planszowa pozwala na interakcję z innym graczem. To właśnie sprawia, że planszówki są lepsze niż gry komputerowe, bo gry planszowe rodzinne pozwalają na spędzenie wspólnie czasu, nie można grać wirtualnie, trzeba być razem, w tym samym miejscu, przy jednym stole. Tak, więc najlepiej robić sobie raz w tygodniu wieczór z planszówkami. Najlepiej zaprosić znajomychlub umówić się z całą rodziną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-19 15:37:40
Tagi: laptop, gierka, gry na komputerze