topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Poszukujesz nieszablonowego pomysłu na organizację urlopu? Wybierz spływ pontonem!

Aktywne spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu jest bardzo ważne dla zdrowia i kondycji, jak także i dla humoru. Spływy pontonem gwarantują możliwość połączenia aktywności z dobrą zabawą, a przy okazji pozwalają na oglądanie cudownych widoków. To doprawdy doskonały pomysł na spędzenie wolnego dnia lub urządzenie fajnej imprezy towarzyskiej.


spływ
Napisał: Jura Park Bałtów
Na podstawie: http://www.juraparkbaltow.pl
Wybierz sprzęt i płyń

Turystyka rzeczna cieszy się w naszym kraju coraz większym powodzeniem, ponieważ łączy w sobie to co najlepsze: ruch pod gołym niebem i cudowne okoliczności przyrody. Amatorzy kajaków wybierają w równym stopniu spokojne jeziora i rozlewiska rzek. Wiele wrażeń dostarczają z kolei spływy górskimi rzekami, w których można brać udział i kajakiem i pontonem. Powodzeniem u turystów raduje się chociażby rafting Bardo, czyli spływ malowniczym przełomem Nysy Kłodzkiej. To kilka godzin świetnej zabawy i pięknych widoków. Skala trudności spływu w rzeczonym miejscu pozwala brać udział w zajęciach także kilkulatkom, więc podobny spływ może okazać się pomysłem na rodzinne spędzanie wakacji.

Kluczowe są bezpieczne warunki

Decydując się na spływ pontonem lub kajakiem, trzeba mieć gwarancję, że czuwają nad nami specjaliści. Staje się to wyjątkowo ważne, jeśli na podobny spływ zabiera się dzieci. Rafting w Bardo to spływ organizowany przez profesjonalistów, którzy trudnią się tym od dłuższego czasu i zaliczyli wskazane szkolenia. Oddawany w ręce klientów ekwipunek jest często sprawdzany i serwisowany, co posiada wielkie znaczenie dla bezpieczeństwa biorących udział w spływie. Rafting na przełomie Nysy to aż trzy godziny doskonałej zabawy i wspaniałych pejzaży. Zachęcam wypróbować ich przejdź na stronę.


rafting Bardo - Dolina Kłodzka
Napisał: Trevor Mattea
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pomysł na intrygującą imprezę okolicznościową?

Rafting okaże się interesującą formą wypełnienia czasu imprezy okolicznościowej. W sytuacji kiedy szuka się nieszablonowego sposobu na organizację wieczoru kawalerskiego, osiemnastych urodzin lub szuka interesującego prezentu z okazji dużej uroczystości, rafting doskonale się sprawdzi. Organizator spływu jest w stanie zadysponować wystarczającą ilością pontonów i ekwipunku, by obsłużyć większe grupy, a taki pomysł z pewnością spotka się z aplauzem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-12 10:26:38
Tagi: impreza, jezioro, ekwipunek, ponton