topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Głośnie i atrakcyjne fetowanie nadejścia Nowego Roku

Sylwester to czas ucztowania nadciągnięcia Nowego Roku. Większa część z nas już pewnie wie gdzie go spędzi natomiast co poniektórzy nie mają w dalszym ciągu planów lub ciężko jest im wyłowić najlepszą alternatywę.

Jeśli urządzasz z tej okazji spotkanie w domu, chcesz, ażeby ludzie porządnie się na nim bawili. Łatwe, umieszczone w odpowiednich punktach ozdoby sylwestrowe mają bardzo ogromny wpływ na klimat imprezy sylwestrowej. Najważniejsze jest przecież pierwsze odczucie. Naokoło drzwi wejściowych umieść sznur białych migoczących światełek. Korytarz upiększ serpentynami i balonami. Pamiętaj, że w trakcie imprezy biesiadnicy będą się przemieszczać, wobec tego najlepszym wyjściem będzie utwierdzenie ozdób na suficie.Przygotuj sylwestrowe menu, które komponować się będzie z przeróżnego typu przekąsek, lub niewielkich posiłków. Zwróć uwagę, że większa część gości przyjdzie później niż zazwyczaj, więc przypuszczalnie będą już po posiłku. Świetnym rozstrzygnięciem będą drobne przekąski w miseczkach i na talerzykach. Można także poprosić gości, aby każdy z nich przyniósł swą ulubioną sylwestrową przekąskę.

stół zastawiony na imprezę
Napisał: Thomas Galvez
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przywitanie Nowego Roku odbywa się przy drinkach, cocktailach, piwie i napojach bezalkoholowych. Bardzo pomocny okaże się ten gadżet, by biesiadnicy popijający drinki (jeszcze więcej) mieli lód pod ręką. Gospodarz ma obowiązek zagwarantować szampana, piwo, akcesoria do drinków, kawę i wodę mineralną. Trafnym pomysłem jest przeznaczenie barwnych plastykowych kubeczków i talerzyków. Nic się wtenczas nie zbije, a sprzątanie po imprezie będzie dużo łatwiejsze . Serwowanie sylwestrowego szampana potrzebuje szczególnej oprawy. Szampan najlepiej smakuje przy stosownej okazji i naturalnie porządnie schłodzony; model taki jak na to nieoceniona pomoc, która będzie go podtrzymywała w idealnej temperaturze.

Właściciele piesków winni też dbać o swoje pupile. Wystrzały i fajerwerki wyzwalają u zwierzaków duży stres. Sylwester to bez wątpienia najhuczniejszy i najbardziej oczekiwany dzień. Wkraczamy w Nowy Rok, pełen następnych wyzwań i otuchy, dlatego każdy chce spędzić go w rewelacyjny sposób. Istnieje powiedzonko że jaki Sylwester, taki cały rok.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-10 17:02:37
Tagi: Menu, dekoracje, przyjęcie, impreza, goście