topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Czasami nie pamiętamy, jak bardzo kluczowy jest stan techniczny konkretnej rzeczy. Za bardzo wtedy skupiamy się na samym wyglądzie takiej rzeczy

Jak nabywamy określony produkt oceniamy go po walorach zewnętrznych. To bardzo istotne, ponieważ powinien się w jakiś sposób prezentować. Bardzo często więc kupujemy oczami, gdyż łatwo przekonać się do określonego wyglądu, bez problemu zwizualizować sobie określoną rzecz w pewnym miejscu. Bardziej źle, jak po pewnym czasie okaże się, że wygląd nas tylko zmylił, bo rzecz się psuje. Łapiemy się wtedy na tym, iż zamiast sprawdzić co jest w środku, my skupiliśmy się jedynie na powłoce zewnętrznej.

pralka w łazience
Napisał: Raphael Rousseau
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podobnie często oceniamy ludzi. Nie interesuje nas ich wnętrze, lecz oceniamy ich powierzchownie. To oczywiście naganne. W przypadku przedmiotów również się to nie sprawdza, choć wiadomym jest, iż określona rzecz powinna nam się spodobać. Co do tego nie ma wątpliwości, bardziej chodzi o pewnego rodzaju wyważenie tego, co znajduje się wewnątrz i na zewnątrz. Na przykład jeśli nabywamy ekspres do kawy to istotne jest, ażeby pasował on do kuchni, żeby nam przypadł do gustu. W tym samym czasie jednakże trzeba pomyśleć, o tym, co ma schowane w środku.

Czy jest tam właściwy filtr, jak ser3017 filtr wody do ekspresu czy coś mniej profesjonalnego, co może nie sprawdzić się w działaniu. Dzięki takiemu podejściu możemy być pewni, że wybrany przez nas przedmiot będzie najładniej się prezentował, a jednocześnie będzie solidny przez wiele lat. To faktycznie najbardziej istotne, by dany produkt pasował do aranżacji wnętrza, ale przez długi czas, nie aby zaraz po pewnym czasie przestał działać. Takich dobrych przykładów jest bardzo dużo, jak siwamat plus 3503, gdy wiemy, iż płacimy za jakość , a nie za obietnice bez pokrycia - NORTH (NORTH).Nawet jeśli wspaniały wygląd jakiegoś urządzenia zdaje się gwarantować, iż mamy oto do czynienia z rzeczą wspaniałą, taką co w ogóle się nie psuje, nie ma z nią kłopotów, to zawsze sprawdzajmy dokładnie. I zobaczmy z jakich części składa się dana rzecz, jaką charakteryzują się jakością. Jeżeli nie mamy wiedzy w tym temacie to nic nie przeszkadza, by zasięgnąć takich informacji w sieci. W sieci jest tak wiele informacji, iż bez problemu możemy znaleźć informację na każdy temat. Tak więc zawsze bądźmy dociekliwi, a dzięki temu kupimy najlepiej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-12 13:00:29
Tagi: kuchnia, ekspres do kawy, wewnątrz