topsms.pl witaj gadżetomaniaku

Nowatorskie wyjścia to domena marki Amica

Od wielu już lat marce Amica przyświeca jedyny zamysł: tworzyć praktyczne przyrządy dostosowane do zmieniających się wymagań nabywców. Z tej przyczyny AGD do zabudowy Amica to połączenie nowatorskich rozwiązań technologicznych i oszczędności z niepowtarzalną estetyką wykonania.

Dążenie do wytwarzania najnowocześniejszych, funkcjonalnych produktów najwyższej próby, m. in. zostało docenione zarówno przez klientów, jak również profesjonalistów. Amica otrzymała między innymi mnogie laury: The Most Trusted Brand, nagrodę Red Dot jak też tytuł Superbrands Created in Poland 2013. Amikę raduje zadowolenie klientów, fakt iż aż tak ufają marce oraz doceniają ją. Potwierdzeniem uznania są uzyskane wyróżnień, będące oczywiście powodem do dumy oraz równocześnie motywacją do tego, aby oddać w ręce Klientów kolejny produkt, który znowu potwierdzi ich dobry wybór. Nagrody przydają skrzydeł i stanowią wyzwanie, jakiemu Amica stara się sprostać, ażeby nie zawieść konsumentów oraz utwierdzić ich w przeświadczeniu, że na tę markę zawsze mogą liczyć.piekarnik
Napisał: Candy Polska Sp. z o.o
Na podstawie: Candy Polska Sp. z o.o
Ilość tych nagród ciągle zwiększa się, a ich uzupełnieniem są opinie profesjonalistów. Płyta indukcyjna działająca bez konieczności podłączenia wysokiego napięcia? Amica jako pierwsza wprowadziła do sprzedaży płytę o napięciu 230 V. Piekarniki Amica posiadają system OptiGas to idealne rozwiązanie, które umożliwia obniżyć zużycie gazu nawet o 12%. Dzięki Amice i zamierzenie skonstruowanym przez nią dyszom, jest ono osiągalne w milionach domów.

Wartościowe doświadczenie, które Amica zdobywa już od powyżej pół wieku, czyni z niej lidera na krajowym rynku AGD, a również pozwala wdrażać na rynek coraz to bardziej współczesne wyroby upraszczające domowe obowiązki. Przykładami mogą być te propozycje. Okapy Amica łączą w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne, współczesny design a także funkcjonalności zapewniające przyjazne użytkowanie. Specjaliści Amiki wiedzą jak istotne są drobiazgi zarówno jeśli idzie o stylistykę, jak i wygodę użytkowania. Najdrobniejszy element, taki jak pokrętła piekarnika, panel sterowania indukcyjnej płyty, wyświetlacz w zmywarce, to wszystko ma znaczenie. Polecamy także małe AGD do kuchni Amica.

Wykorzystanie najnowocześniejszych technik powoduje, iż produkcja w fabrykach Amiki jest przyjazną środowisku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-28 12:17:25
Tagi: marka, gaz, klienci, panel